| Meme10Meme a întrebat:

Copile,dormi ca vine Mihai dupa tine! Asa zic turcii sa-si adoarma copiii. Ce credeti?

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nașpa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Turcii is prea preocupati sa faca Telenovele pentru Canal D

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

E Kanal pls, nu de alta da sa nu te ucidă astea de se uita la telenovelehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man, u ai o obsesie nu gluma laughing Cati ani ai?

| SociopatuI a răspuns (pentru anonim_4396):

15 are laughing

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

16 ani. Mai bine decat sa pun intrebari troll ca @Meme10Memu,zic si eu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Daca tot esti plictisit si curios despre istorie uite aici un canal super realizat de profesionisti cu o gramada de documentare scurte https://www.youtube.com/channel/UCMmaBzfCCwZ2KqaBJjkj0fw
Cu multe documentare inclusiv despre Balcani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comic.