| NothingToEat a întrebat:

Craciun Fericit! si ca sa fie o intrebare:
Ce ati primit de la "mosu"

6 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

A f00st km najhpa kraciunul asta...n am primit decat wn aifon4 un laptop now 3 cwtii de dulkiwri un set de karaoche o papusa barbi hainutze si 5 miliuane/'

| carminaburana43 a răspuns (pentru giuly):

Bucura-te ca altii nu primesc nici pe jumate cit tine. Vorba aia:nemultumitului i se ia darul! Data viitoare poate primesti asa ceva si vei fi mai multumita:)))http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q4a9CKgLprQ

| Ţepeşu a răspuns:

Am avut voie sa ma uit la TV inca 5 min!
Si unde dracu vede robotelul majuSCule? scuze... am vrut sa-l sfidez pe robotel si sa scriu majuscule cu majuscule dar nu ma lasa ca l-a apucat constiparea de Craciun de la atatia carnati si cred ca va trebui sa mai scriu mult pana cand voi putea scrie cu majuscule si stiu ca nimic nu are logica dar mi-e somn... OFFF majusculele mamei robotelului!

| MâţulMov a răspuns:

Ai uitat sa pui ''?''
Nimic interesant... http://www.google.ro/......tp?/imgres

| carminaburana43 a răspuns:

Si tie Craciun Fericit! Am primit o clepsidra si dulciuri.

| ZeamăDeVarză a răspuns:

Un...nimic mare mare mare mare! In latimebatting eyelashes