| chiftelutacrocanta a întrebat:

Credeti ca eu chiftelutacrocanta sunt o persoana egoista? Cum va imaginati ca stau eu in fata calculatorului in viata reala? Inchis intre patru pereti,ca o sluga terorizata de parinti,ca un copil invatacel plictisitor care sta in casa sub protectie, sau ca un om liber care pur si simplu exploreaza lumea virtuala si se simte ca intr-un paradis?

1 răspuns:
| PaulPaul14 a răspuns:

Din moment ce esti rank 298 din 1.093.191 petreci o gramada de timp numai pe site-ul asta.Rezulta ca stai foarte mult timp in casa pe calculator