| IustinaSiAtat a întrebat:

Credeti ca exista extraterestri? sau vampiri?

15 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Uomg vreţi să spuneţi că Eduard nu există? D: Asdfkdfhjsfkljsunteţitoţiniştemincinoşivăurăăăsc! 111111! 11! 111! 1! 1ONE! 1! 1! SHIFT!
*Twilight piţi mode off*

| DaVà a răspuns:

Exista niste secte din asia care isi ascut dintii si tin diverse ritualuri band sangele victimelor apoi torturandu-le pentru a le purifica si trimite drept ofranda dandu-le foc.Dar de extraterestri...nu sunt convins inca

| AndutzaAndu a răspuns:

Extratereștrii nu, vampiri cu atât mai puțin.

| Comy a răspuns:

Eu sunt dovada vie

| Broadband a răspuns:

Exista

| carminaburana43 a răspuns:

E logic sa fie extraterestri dar vampiri nu cred.Pot is schim sa existe oameni debili mintali carora sa le placa singele.

Răspuns utilizator avertizat
| Reew a răspuns:

Da',de sirene de ce nu ai intrebat?

| CristalClear a răspuns:

Nu-mi pasa de extraterestri.Nici de vampiri.

| Iiiiioana a răspuns:

No...sunt de acord cu @Muflă la faza cu Edoward :d cum adica nu exista?cryingbig grin ar fitare sa existe da vampiri diaia buni cum is Cullenii. cat despre extranterestri...treaba lor! laughing

| D0zzz a răspuns:

Da, in Narnia.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Extraterestri poate ca nu suntem doar noi in universul asta. da vampiri nu prea cred doar daca isi implanteaza coltii si beau si ei sange de la diferiti oamenii care ei ii taie ca sunt si ritualurii din astea.

| JeffRider93 a răspuns:

Extraterestri exista, pentru ca practic e imposibil ca noi sa fim singura forma de viata din tot universul, cand sunt milioane si miliarde de planete.Dar vampiri nu prea cred...Adica,pana acum nu s-a dovedit ca ar exista.Dar, poti sa stii? Poate ei traiesc printre noi, fara sa ne dam seama.

| Anon1mxD a răspuns:

Www.win-md.tk/user/10433/ala.s.eu intra sa vezi daca existA sau nu!

| Mirel_1372 a răspuns:

Vampirii...sunt doar personaje fantastice inventate de oameni cu imaginatie Extraterestri inca nu sa gasit nici o forma de viata pe alte planete deci nici din astea nu exista sau ma rog nu s-a dovedit pana acum. Puneti intrebari mai serioase tongue