| SilentRain a întrebat:

Cu care user de pe TPU, ai vrea sa te mariti /insori?
love struck

Răspuns Câştigător
| AdinaanidA a răspuns:

Vezi că ești parașută, dar nu recunoști! laughing

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intrebare foarte grea, cu tine dar doar daca accepti sa te compar cu altele

| SilentRain explică (pentru RAY):

Si eu cu tine, doar daca accepti sa speli vasele, sa faci curata si mancare, iti vopsesti parul roscat si sa raspunzi cand te strig Cutu-Cutu

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Atunci devin vampir, imi fac ochii verzi, devin arogant, indiferent si ma insor cu diabolica

| SilentRain explică (pentru RAY):

Al naibi german isi ia nevasta mai tanara cu 10 ani

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Ai dreptate are 18 ani eu 28, acum am vazut asta, nu varsta conteaza, aia e mai matura ca multe in gandire dar diabolica

| SilentRain explică (pentru RAY):

Pai atunci iti urez casa de piatra si azbest ciment, acum scuza-ma ma duc sa imi caut sot pe Olx

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Ametito eu m-am oferit dar tu esti smechera, auzi la ea catel roscat, ti-am facut si cusca si tu nu vrei, te las la lucru sa nu spui ca sunt rau, daca vrei vizitam si auschwitz in luna de miere

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nu te-ai oferit, te-ai jertfit, n"eea, nu te iau ca nu ai Bmw x6 si camasa roz

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Vrei sa te compar mai des? daca am bmw fug mandrele dupa mine, camasa roz nu am ca nu port, cine naiba poarta camasa

uite locul nostru unde ne vom petrece luna de miere
https://www.ardmediathek.de/......ehen/Video

| SilentRain explică (pentru RAY):

Frumos tare, Parisul si turnul Eiffel, e apa de ploaie in comparatie cu auschwitz
Da chiar te rog sa ma compari mai des, ador asta
Si stai sa vezi ce frumos si romantic o sa fie cand te compar eu pe tine
Hai treaba cu Bmw o mai iert, dar fara camasa roz nu se poate!

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Asta sa o crezi tu, eu sunt barbatul in casa, cu mine nu isi merge, pentru tine deschid si un lagar daca ma inseli

| SilentRain explică (pentru RAY):

Se vede ca ma iubesti cu toata fiinta ta... esti atat de minunat *lacrima*

Si ce sa-ti fac eu tie daca tu ma ineli pe mine?
Sa te leg de poarta biserici, ce zici iti place?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu te mai insel daca esti cuminte ca o pasarica in cusca

| RAY a răspuns (pentru AdinaanidA):

De ce iubi? ca doar nu am nici o relatie cu nimeni

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Da, dar ai vrea cu mai multe că nu ești mono ești poli (era să zic stereo) laughing

| RAY a răspuns (pentru AdinaanidA):

Ai ce ai tu cu castile,sincer? as fi ipocrit sa spun ca nu,daca as fi barbat frumos,inalt as face sex in fiecare seara cu cate una, omul este o fiinta poligama nu monogama, doar social este monogama Adina, asa am evoluat ca specie, un mascul copula cu mai multe femele, iar femelele facea sex cu cel mai alfa din acel grup

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

E ok că vrei cu mai multe, dar ai accepta ca din toate acele multe să nu fie niciuna doar cu tine?winking

| RAY a răspuns (pentru AdinaanidA):

Nu eu decid asta,e ca si cum ai intreba,ray ai niste prajituri in fata ta vrei sa alegi doar una sau toate? asta nu eu decid,decide creierul meu in mod involuntar eu pot doar sa ma autocontrolez atat,sa fie una doar cu mine? da, daca ne placem reciproc, cale lunga pana acolo, nu o sa fie nici una cu mine, sunt basme

| SilentRain explică (pentru AdinaanidA):

Nu ciordi, aia e replica mea laughing

| AdinaanidA a răspuns (pentru SilentRain):

Exact. laughing

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Vezi că ești parașută, dar nu recunoști! laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Batran, urat, puturos si sarac, caut fotomodel 90-60-90 de 17 ani!

| m1dn1gh7 a răspuns:

Alina2k18

| TURB0X a răspuns:

Depinde, mă-ta are cont pe TPU? waiting

| SilentRain explică (pentru TURB0X):

Are tata, vrei sa va fac lipeala? devil

| RainmakerX a răspuns (pentru SilentRain):

Lol laughing Tata chiar are.