| androne30 a întrebat:

Cui ii place poza mea file:///C:/Documents%20and%20Settings/clau_2oo9/Desktop/ untitled.bmp

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Ne poti arata poza daca o uploadezi aici: http://imgur.com/;)

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

rolling on the floor. hai ca esti tare!

| Bastet a răspuns:

Esti foarte dulce:X...pacat ca nu vad poza...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu o uploadezi undeva si ne dai un link in calculatorul tau, n-o s-o putem vedea.

| kiky278 a răspuns:

Interesant! Nu vad nimic

| Ea12345 a răspuns:

Este imposibil ca noi sa vedem o poza din calculatorul tau!happy

| Wilder a răspuns:

Mda...foarte draguta. Settings-ul ala este pus exact acolo unde trebuie, iar 2009 ii mai da un plus de culoare.

| oanyyy a răspuns:

Poate pui si poza ca sa te vedem!

| Alexandra_5257 a răspuns:

Banuiesc ca ar trebui sa venim la tine acasa sau ce sa cred daca ne dai un link din calculatorul tau