| Ritska a întrebat:

Cum ar fi lumea fara Yahoo Messenger si Facebook?

Răspuns Câştigător
| CrazYKid0 a răspuns:

Cred ca ar fi mult mai bine...copii nu ar mai sta atata pe calculator si s-ar duce afara sa se joace. Si cand spun "sa se joace" ma refer la copilariile noastre de mai de mult. Iti puneau mana in glod si faceai sarmale din nisip si frunze. Faceai intreceri cu bicicleta, ne jucam cu mingea si mergeam dupa ea in *** laughing Imi amintesc odata ca o prietena de-a mea avea o mata mica si tot o chinuiam pe acolo XD si dupa aia cineva o scapat-o in *** si tot a cautam de vreo jumate de ora. Noroc ca fata aia nu era acasa rolling on the floor. Acum imi dau seama ca sunt de o varsta cu colegii mei din clasa si nici macar nu stiu astia ce inseamna copilare. It's so sad.

13 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Cum sa fie ...cum a fost si inainte de mess si de facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e indiferent, nu stau pe asa ceva.

| Musique a răspuns:

Cine stie?

| CautNume a răspuns:

Cum ar fi T/A fara sa se repete intrebarile?

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

De plictiseala, lumea ar face asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| hSh3ad a răspuns:

Mult MULT mai frumoasa si mai sociabila.

| Autumnfeelings a răspuns:

Un loc mai bun...

| ViezurE a răspuns:

Cum ar fi şi mă-ta fără machiaj.

| Dumnezău a răspuns:

Pentru mine,la fel,ca nu folosesc Facebook,si Y! M-ul il deschid odata la o saptamana.Dar parca i-as vedea pe toti astia ce sunt oi tehnologice, in chinuri agonizante, in secunde 2 in care ar pica mijloacele astea de robotizare si alienare a omului.Chiar as dori sa asist la o asemenea isterie in masa a idiotilor.

| Woodenpints91 a răspuns:

Pentru mine, la fel ca acum.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Normala

| cristi202 a răspuns:

Cum a fost si inainte de ele. Sau ce, crezi ca astea au tinut si vor tine vesnic?

| NothingToEat a răspuns:

Ca mine luand iar un 3 la mate.True, very true