| stelutzaurie a întrebat:

Cum bagi un elefant in frigider?
Cum bagi un crocodil in frigider?
Intr-o zi toate animalele lumii s-auadunat la o conferinta. Ce animal lipseste?
Trebuie sa ajungi la un castel si trebuie sa treci peste un lac cu rechini.Cum il treci?

Răspuns Câştigător
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

1)Deschizi usa frigiderului bagi elefantul si inchizi usa
2)Deschizi usa frigiderului scoti elefantul si bagi crocodilul a si inchizi usa)
3)Crocodilul ca era in frigider
4)inotand ca rechinii erau la conferinta

5 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cui îi pasă?

| Dash a răspuns:

Woooooow... am inteles ca tu le ai bine de tot cu logica, dar nu ne pune noua intrebari de-astea ca ne-ai bagat in ceata, pe bune.

Probabil voi studia si eu astfel de lucruri la anul' cand trec in clasa a doua, dar pana atunci n-am cum sa-ti raspund la asta...

| pinguinuVerde a răspuns:

1.Deschizi uşa de la frigider, bagi elefantu' şi închizi uşa.
2.Deschizi uşa de la frigider, scoţi elefantu', bagi crocodilul şi închizi uşa.
3. Dacă erau animalele lumii, atunci animalele junglei
4.Cu mult talent

| JaneEyer a răspuns:

Deci...
1)Te duci, deschizi usa frigiderului, bagi elefantul si inchizi usa
2)Te duci,deschizi usa frigiderului, scoti elefantul, bagi crocodilul si inchizi usa
3)Lipseste crocodilul pentru ca a fost lasat in frigider
4)Innoti pana la castel, pentru ca rechinii erau la conferinta
Prea tari au fost intrebarile astealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rahat...am dat click pe T/A si am ajuns la ZOOstraight face