| anonim_4396 a întrebat:

Cum comand o pizza?

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

'' Pizza i choose you! ''
http://24.media.tumblr.com/......o1_500.gif

35 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu îndemânare, iar tu nu ești pregătit încă.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

De ce? Acum nu mai am numele ala care iti aducea aminte de tigaia Dry Cooker.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru că nu ești pregătit încă.
Nu ai nici vârsta necesară, și nici talent.

| Pawesome a răspuns:

Ii dai ordine. Daca te asculta ai reusit. Daca nu, asta e, e defecta pizza.

| Furculingură a răspuns:

Suni la 112. Foamea e mereu o urgenţă.

| zurick a răspuns:

Iei numarul de acolo
''Ba, vezi ca mi-am schimbat numarul si adresa sunt sefutau adu-mi si mie o pizz ca esti concediat daca nu o dai gratis...
Ah stai tu nu esti seful meu
Zau?! Hai nu mai spune...Poc Poc Poc As mai sta cu tine da ma asteapta 3 tipe misto si un magar

| zurick a răspuns:

App:Am un client care vrea un magar si ma intrebam daca ai putea sa mi-l imprumuti *pentru vesnicie*

| zurick a răspuns:

Cetateana Pizza il iei incasatorie pe cetateanul Turbox(in sala toti arata semne de degust pentru al nostru Turbox, dar Mireasa il alege. Dupa alte blablablauri si ajung acasa si ghiciti ce Turbox isi mananca sotioara!

| єχcєєℓ a răspuns:

"Barman,hai cu mă-ta, scuze adică cu pizza"

| Ashadow a răspuns:

Cu gura si un ton poruncitor, doar tu esti ala cu banii.

| suităr a răspuns:

''Pizzo! Hai incoa'!''

| PedoBarbie a răspuns:

Alo! 112.Cu ce să fie pizza?

| ErrorFound a răspuns:

Rasputin, suna la pizzerie. Una cu de toate pentru mine, si 2 pentru tine.
Rasputin-http://img.photobucket.com/albums/1003/Morriperkele/bear-1.jpg

| Latinmoon a răspuns:

Picanta!winking

| vali1985 a răspuns:

Cu telefonul.

| Fridăm a răspuns:

De ce am un sentiment de Deja-vu în legătură cu întrebarea asta?

| anonim_4396 explică (pentru Fridăm):

Pentru ca am mai pus-o si acum vreo 2-3 luni.

| Fridăm a răspuns (pentru anonim_4396):

Deeskry, pretenaş, tu eşti?

| anonim_4396 explică (pentru Fridăm):

Ce m-a dat de gol?

| Neverwas a răspuns:

Prin utilizarea aparatului magic numit telefon.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Exista pliante la pizzerie, nu? Din cate stiu eu are si un numar de telefon big grin. Si daca n-ai mobil, ciordeste. Fii si tu Verevita Ciorditoare *cu acelasi ton ca si in Mo si Foca*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu multa mozzarelabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Şezi."

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cine esti ma tu sa comanzi, fr'un gineral cumva? Mars si cumpara-mi o pizza ca dracii te gaseste!

| AtsukoKure a răspuns:

Cu telefonulhappy

| david1234567890 a răspuns:

Suni pe cineva și-i spui : " Băi, îmi comanzi o pizza? Tu plătești. Mersi, ba nu. „

| Crâstoşelul a răspuns:

Cu calm, precizie, îndemânare.

| Mokaxoxo a răspuns:

Deci,fii atent:Te duci la telefon si scrii numarul 211112.Acolo o sa raspunda cineva sub numele de Carmelitocupizzasiardeiiuti.Ok, ii vei spune ca vrei o pizza.El iti va da un o adresa pe care trebuie sa te duci.Cand vei ajunge acolo, vei vedea o casa mare.Sub covorul de la usa casei se afla numarul de telefon de la pizzerie.Si vei comanda pizza dorita.Happy End...

| OMEGALIN a răspuns:

Exista un telefon nou pe nume "pistol", il pui la ureche si apesi pe un fel de buton numit "tragaci", pizza va veni singura la tine laughing rolling on the floor

| SelenaMe a răspuns:

Cu grija si rabdare

| Aηdяєєa a răspuns:

''Pizza, te comand!''
E greu? happy

| Pisicamop a răspuns:

Ridici telefonul, formezi un numar al unei pizza si ii spui sa vina la tine.happy