| kata100 a întrebat:

Cum copiez un lucru dintr-o poza si il pun in alta poza? funda!happy

3 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Hmm foloseste Paint. Deschide doua ferestre: copiaza ce ai de copiat cu unealta -Steluta- (decupeaza efectiv ce ai de taiat, ca sa te prinzi cum merge fa un cerc si trage.) iar apoi minimizeaza fereastra si intra in fereastra unde ai de pus -taietura-

Sper ca te-am ajutat si ca macar ti-am dat o idee...

xoxo, mary

| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu se poate face asa ceva.Imi pare rau.Degeaba incerci, iti pierzi timpul degeaba. Sper ca ti0am fost de folos. funda?

| andreea_4134 a răspuns:

Incearca cu pizap[e un program online] te descurci tuwinking