| AnneBre a întrebat:

Cum credeti ca arata Romeo Fantastik fara ochelari?:))

http://cocalari.com/wp-content/uploads/2011/01/romeo_fan tastic14-copy.jpg

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cioara borata ...sa mai traiasca antonescu, de mai traia unul!

| lalalalallll a răspuns:

*vibrează de teamă
*uită să pună ''*'' după cuvântul teamă*

| lipitoOarea a răspuns:

Cat ai tinut mana pe "Enter"?

| AnneBre explică (pentru lipitoOarea):

Nu stiulaughing Ma uitam la TV si am uitat sa mai iau mana laughing

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Vrei sa fac infarct?:o
Mi-a cazut punga cu chipsuri
Esti foarte rea no talking

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Doamneee ochii mei ard I don't want to see. Sa cad de pe scaun si nimic altceva. *plange* De ce ne arati asa ceva?! Acum cum mai merg eu noaptea pe strada?! Cum am sa mai dorm?! * merge sa aduca servetele*

| Iliutz a răspuns:

DE capu meu zici cai un căcat cu ochi.Dar nu cred ca este romeo