| CastorR a întrebat:

Cum faceti sa scrieti pe pagini de internet?
Adica dati o pagina de net ca si cum ar fi o poza si scrieti(sau desenati) pe ea...
Deci cum faceti sa faceti din pagina poza?
FUNDA!

6 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cu Print Screen(Il gasesti langa F12) si "Paste" in Paint.Si apoi o urci pe imgur.

| Elena1234456 a răspuns:

In paint poti face acest lucru.Ii faci poza imaginii si o descarci in paint.

| DrugFree a răspuns:

Nu Print Screen. Intri in paint, si dai la edit. Acolo, dai Paste from. Eu asa fac

| dany_6773 a răspuns:

Faci un print screen.salvezi poza cu pagina la care ai facut print screen-ul.deschizi poza cu paint si desenezi pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@NoOneCanJudgeMe eu langa f12 am butonu power crying l`am apasat si mi s`a inchis calculatoru xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa "fac din facere in a face sa fac din pagina poza", eu unul chiar nu fac, fiindca sunt dezinteresat. Dar, observ la categoria trivia/amuzante, multi useri pretinsi haiosi, care nu stranesc rasul decat boschetarilor. Insa, boschetarii rad din cauza aurolacului, nu a glumelor postate de "zeii" glumelor de pe TPU. Ma umfla rasul atat de tare, incat imi vine sa plang, bai, generatia de zamac!