| celmaitarenume a întrebat:

Cum imi pot invata cainele sa citească in engleza?

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Il inveti sa foloseasca "Google translator".

| Adry05 a răspuns:

îi spui că în loc de ham e bark

| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta il vei convinge pe el sa citeasca in engleza, daca ii explici tu in limba caineasca.

| Simpatic a răspuns:

Punandu-i ochelari de cal

| Celcestietot a răspuns:

Il inveti sa pacaleasca logica, asa cum o fac majoritatea ateilor.

| LoveSleep a răspuns:

În Română știe deja?

| sabin89 a răspuns:

Cu cititul poate ar merge, cu pronunţia va fi mai greu.

| johnnny123 a răspuns:

Spune-i să-și facă un cont pe TPU și-i explic direct lui

| Goete a răspuns:

N-ai sanse, si eu am incercat. Pana la urma am invatat pisica su cainele cum.se.tot dadea dupa ea, a invatat de la pisica

| GoldenZenith a răspuns:

Amenințându-l ca il legi si pui o pisica sa il violeze. Sigur tine treaba asta. O sa stie engleza asa bine dupa incât o sa te învețe el pe tine.

| Speranta12 a răspuns:

Era un caine care latra pe un ton englezesc si un taran striga: "Uitati, ma, ca latra Help! Help! Help! Help" laughing

| Andrei200202 a răspuns:

Împărți cu el ce ai fumat

| Rihhana1 a răspuns:

Ii citesti tu apoi il pui sa repete. laughing

| wowmentol2 a răspuns:

Iti iei alt caine