| dolshedolcik a întrebat:

Cum ma numesc? primul care raspunde corect primeste fundoaie greaa

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Prenume: Estera.

21 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nicu paleru?

| Serena1993 a răspuns:

Asia? Estera? Isabela?

| cretzufinish a răspuns:

Lady Gaga :-J

| Tourniquet a răspuns:

Roxy manelista smug rolling on the floor
Glumeam. oh go on
Princess/Printesa, Lady GaGa, Roxana. chatterbox

| pwp a răspuns:

Lavinia?

| carminaburana43 a răspuns:

happycred ca printesa alias lady gaga

| User a răspuns:

Roxana Printesa Ardealului cool

| Ysha a răspuns:

Denisa

| annammaryya a răspuns:

Anamaria, augusta, georgiana, carla, veronica, corina, roxana, raluca, madalina, cecilia, adela, ilinca, liliana, iliana, iulia, julia, viviana, alexia, ruxandra, andutza, nina, calina, catalina, laura, jenifer, stefania, patricia, lucia, iuliana, delia, tereza, olivia, adelina, sanda, medeea, victoria, nini, selina, viky, cleo, ema, ricky, alexa, florentina, gabriela, cosmina, cerasela, rossa, rozi si cam atat mai stiu

| doar.pt.voi. a răspuns:

Mariana?

| doar.pt.voi. a răspuns:

Alexandra?

| OfficialFallingStar a răspuns:

Patricia, Mihaela, Andra, Andrada, Larisa, Nicole, Mara, Gianina ...si mai scriu cand mai imi vin idei daca nu cumva e una de aici

| Tokha a răspuns:

Andreea?

| bfvhjcv a răspuns:

Gaby, mihaela, teodora, andreea, ioana, dorinela, roxana, andra, simona.etc rolling on the floor)

| CopilRasfatzat a răspuns:

Andreea.cosmina.denisa.diana.alexandra.oana.dana.ioana.alina.maria.cristina.alisa.bianca.ionela.roxana

| xPinkSunShine a răspuns:

Se pare ca cineva a dat deja raspunsul corect. Oricum eu ma gandeam ca te cheama Lorena

| Maximus a răspuns:

Leustenia Patrunjel ( ce doar e Trivia/ Amuzante smug) )

| Beatrice a răspuns:

Beatrice.

| dolshedolcik explică:

Atat de necunoscut e numele meu? mai dau o sansa pana pe 10.11.2010...indiciu : a doua litera este : s.bye

| Bubbles a răspuns:

Elena

| WhiteTiger a răspuns:

Ella? mihaela? simona? isabella? adriana? andra?