| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face un pinguin să zboare în portocaliu dacă afară plouă?

Răspuns Câştigător
| VictorMihail1990 a răspuns:

M8 este foarte simplu, știind ca rădăcina pătrată din triunghi egal cu un pahar de apa, calculând in precizii extreme volumul unei furnici, si cu o precizie extrema pinguinul, rezulta ca ebola = iluminați...dar stai! EBOLA..DOAR 3 VOCALE...UN TRIUNGHI are 3 laturi :0 iluminați confirmed?

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Plouă? Turbi, eu zic că ninge.

| Ashadow a răspuns:

Filmezi pe sepie.

| suităr a răspuns:

Ya ce mai faci m8?

| PedoBarbie a răspuns:

Trebuie să și ningă atunci când plouă.

| TiberiuFasole a răspuns:

Aaaaaaa, talent time!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing...sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pinguinii nu zboară, nici daca ii ameninti cu viata. Leaga-i cate un feon de fiecare aripioara si-l faci pinguin cu propulsie.

| SweetMinion a răspuns:

Arunca-l pe fereastra.Va ''zbura'' vreo 3 secunde, e putin dar tot e ceva.