| LaySsa27 a întrebat:

Cum pot sa casatoresc sau sa logodesc oamenii de la Sims 2?

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Intai trebuie sa fie adulti laughing
Dupa cei doi trebuie sa aiba o relatie stransa.
Apoi accesezi " Propose Engagement " ( adica sa ii logodesti ) si dupa aceea " Propose Marriage " ( sa ii casatoresti ) daca ai nevoie de mai multe informatii da mesaj si iti voi da id-ul meu.

Numai bine!

3 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Trebuie sa contruiesti mai intai o relatie puternica intre ei apoi o sa-ti apara optiunile alea cu "marry" sau ceva de genu

| Marynna a răspuns:

Pai intai trebuie sa fie iubiti,ca sa le zic asa. Dupa aceea dai click pe un sim si daca iti apare optiunea Propose Marriage,dai click pe ea,si simsul o cere pe simsa de nevastalaughing Daca nu iti da,atunci inseamna ca mai trebuie sa se ''stabilizeze'' relatia.

In fine,daca ai reusit sa o ceri de sotie si ea a acceptat,atunci, mai dai un click pe simsa, si dai pe Have Wedding sau ceva de genu si voilahappy

funda?

| KlaudyaAddha a răspuns:

Trebuie sa fie indragostiti mai intai, si apoi, daca se inteleg bine, dai pe Propose->Engagement(pentru a-i logodi) si apoi pe Propose-> Marriage (pentru a-i casatori, dar va trebui sa locuiasca impreuna )