| florin_7920 a întrebat:

Cum prinzi un somn bun?

Răspuns Câştigător
| oky a răspuns:

O cana cu lapte cald inainte de culcare.

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Daca nu sunt stresata pot dormi, de exemplu acum astept sa pap, imi face suri sa mananc si apoi ma duc la somnic, ma trezesc mai tarziu fac temele si apoi dorm iarasi!

| JeSa a răspuns:

Cu undiţarolling on the floorbig grin?

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Da e fffff amuzanta...:-)) lapte cald, cu miere. dupa aceea te intinzi si iti vine somnul car si cum tiar face cineva
anestezie.

| daniDeeDee a răspuns:

îţi trebuie gută bună şi un ac pe măsură. laughing

| Яùxsi a răspuns:

Il prinzi de fund happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Somn-nani?big grinSau somn peste?thinking Daca "primul" somnlaughing, cu o perna moale si pufoaasa:Xo plapuma care miroase a Cocolino si putina oboseala. Iar pentru "al doilea" somn, chiar nu ma pricepstraight face, las baietii aicibatting eyelashes.

| horikzbot a răspuns:

Cu momeala