| Eroare404 a întrebat:

Cum reactionati cand cineva face misto de voi?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde cum ea, daca nu ma jigneste si doar glumeste nu vad vreun rau, daca exgereaza il ignor, educatia din Romania e demna de o tara din africa iar luatul la misto, jignirile e o normalitate in societatea noastra primitiva desprinsa din jungla

| LoveSleep a răspuns:

Nu face nimeni mișto de mine, o fac singur doar de dragul amuzamentului.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Fac si eu misto de tine.

| alexandrualind a răspuns:

Eu il ignor si nu mai vorbesc cu el un timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii bag in seama.
Dar in general nimeni nu face misto de mine pentru ca eu nu imi petrec vremea cu oamenii.

| Eroare404 explică (pentru anonim_4396):

Dar cu cine iti petreci vremea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eroare404):

Cu mine, cu eu si cu persoana mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tavalesc pe jos si plang si ma sinucid si tot asa

| al9264 a răspuns:

Exoterm

| vladutzumuresan1996 a răspuns:

Eu nu il bag in seama, sau il evit pur si simplu, fiindca indiferenta doare mai tare, asta daca ai nervi de otel. Daca il eviti si nu il bagi in seama va intelege ca nu esti omul lui de glume.