| ZaharescuCostin a întrebat:

Cum să fac să vină vara mai repede cu puterile paranormale?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Induce-ți un somn profund de vreo 2 luni și pe când te trezești, voila, gata vara (fără nimic paranormal in asta)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai întâi trebuie să ai acele puteri. Ce înseamnă pentru tine vara? Cald afară?
Vara înseamnă un anotimp. După ce înțelegi ce înseamnă vara pentru toată făptura nu numai pentru tine, după ce înveți ce înseamnă puteri paranormale, nu mai pui o asemenea întrebare? Și știi de ce? Când ai pus-o, ai consumat energie în zadar, iar cel ce are puteri paranormale, nu face așa ceva. Ai pierdut energie prețioasă. Așa că nu poți face vară la cerere.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Care energie este infinită? Energia unui om în nici un caz, deci dta vorbești despre altceva.

| Goete a răspuns:

Vara vine cu puterile paranornale?
Acum ca stiu o sa-mi arunc lasoul sa trah soarele mai aproape sa vina vara cu puterile paranormale

| Digikey a răspuns:

La mine a venit deja.