| mihaela11 a întrebat:

Cum se curata l; a banr buddy ierburile si cum iau pietrele? funtita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| VuvuzelaLove a răspuns:

Pai aleatrebuie sa le cumperi... numai asa poti scapa de ele daca le cumperi ai sa vezi ca preturile o sa mai creasca si trebuie sa strangi cat mai multi bani... iti spun asta din propria experienta (:

1 răspuns:
| ZoZoHeart a răspuns:

Trebuie sa dai foarte multe coins sau credite, altfel nu poti, acela nu este spatiul tau, trebuie sa ioti extinzi fermabig grin! Si eu m-am intrebat la inceput si dup-aia mi-am dat seama!