| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numea emisiunea aceea in care erau alesi vreo 5 oameni si trebuiau sa ghiceasca preturile la anumite obiecte si daca ghiceau pretul pastrau obiectul?

29 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Se numeşte "Ghiceşte preţurile la anumite obiecte şi poţi păstra obiectul".

| Cristianne a răspuns:

Http://www.kanald.ro/emisiuni/Spune-mi-pretul/
Un singur search pe gugăl și găseai.

| Fiction a răspuns:

Vrei raspunsuri retardate? Pune intrebarea la T/A.Nu mai stiu exact cum se numeste, dar parca era pe Kanal D.

| AndreChan a răspuns:

Se numea... `pretul corect`big grin

| ayosmdk a răspuns:

Vai vai vai, mi-e mila de oamenii ca tine. Din fericire nu iti dau prea mare importanta.

| คlєxヅ a răspuns:

Incepi sa enervezi.

Răspuns utilizator avertizat
| KennyBa a răspuns:

Se numea florin pe wc face caca la greu

| LucyDinamovista48 a răspuns:

Ce cearta penala.d`astea facem si noi in fata blocului dar iesea cu scantei.a pus doar o intrebare.dar na`cum dq sa nu comentati voi?oh go on