| cretzufinish a întrebat:

Cum se poate demonstra ca voi protesta impotriva sistemului sanitar prin stingerea luminii?

2 răspunsuri:
| alessutz11 a răspuns:

Atunci cand vei stinge lumina, tantarii nu vor mai intra in casa, deci se va face economie de seringi si ace nesterilizate!

| Deea_7266 a răspuns:

Tu nu protestezi.Se spune stingi durerea si ii ajuti pe mamele si tatii a caror leu murit bebelusii. Tii un moment de reculegere in intunerc fie ca ai cunoscut sau nu parintii copiilor! Cand parintii aceea au vazut miile de oameni ce au stins lumina si au avut doar o lumanare aprinsa ce crezi ca au zis:Mai oamenilor astia chiar le pasa! Sau bucurat ca pana si daca ar fi fost un singur ce ar fi fcaut asta ar fi zis:Bai omului astuia chiar ii pasa...