| Bubiko a întrebat:

Cum sunteti imbracati in momentul acesta?

18 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Nu.

| Bastet a răspuns:

Port un tricou pe care scrie "Bastet Jeleste TPU"

| pinguinuVerde a răspuns:

În haine.

| Mitsa a răspuns:

Blugi si un hanorac.big grin

| JustMeBăi a răspuns:

Cu haine.

| Reew a răspuns:

In niste jeansi mov si o bluza indigo(ma pregatesc sa ies prin centru cu niste prieteni).

| Betty a răspuns:

Pijama laughing

| rockelle75 a răspuns:

Costum de baee roz cu buline negree
si o caciulitza negru-roz
si o curea
si niste cizme de blana
am sedinta foto la modelling maine si ma uitam in oglindaa love struck love struck

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Pantaloni de sport, o bluza colorata si un pulover.

| Kuzco a răspuns:

Pai ce gainile se imbraca?

| Miuriel a răspuns:

In bikini roz cu o bustiera roz si cu un fes roz si niste papuci roz!
P. S.:Ma pregatesc sa ma duc la concert!

| NimeniCelebru a răspuns:

Bluza si colanti...Casuallaughing
Tu?

| hdsa87sdvd a răspuns:

Pai am o blana gri cu alb.(sunt caine)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt gol. ca sunt cu sotia.

| Dope a răspuns:

Sunt imbracata in pantaloni trei-sfert mov bufanti :-P si un tricoul larg alb cu stelute albastre care scrie pe el cu ticlam ( roz aprins) '' lucie silvas '' si cu albastru mai scrie ''breathe in'' in picioare port niste slapi de casa cu chucky ( cu un caine roz mare) si in urech o pereche de cerceii albi perle cu care dorm noaptea ( hainele au fost pijamaua mea :-P ) si parul il am prins in coc cu o pleare mare in partea stanga si ca lantisor am ''lantul respectului'' si ca bratara ''bratara respectului'' laughing iar am si inelul dar nu-l port acum. Sper ca nu te-am plictisit cu atatea detaliia. Pa

| Rosalline a răspuns:

Costum de baie pe timp de iarna laughinglaughing

| allynootsa a răspuns:

Pantaloni scurti si tricouhappy

| Adina_6105 a răspuns:

Pijamale