| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Cum v-ați simți dacă toată lumea ar ști cine sunteți, dar v-ați uita identitatea?

19 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Derutată

| OldSoul a răspuns:

O sa aflu cand voi avea 60-70 de ani.
O sa-ti spun atunci, daca nu o sa uit.

| Sofer a răspuns:

Ceva gen speriat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre mine se pare ca stiu unii cine sunt sau asa cred ei ca stiu, eu uneori am impresia ca toti stiu ce am dar de acum in colo o sa trec la violenta ca cu romanu si tiganu nu se poate vad. cand o sa moara maicamea ca nu mai are mult orisicum ca are tumoare la rinichi dupa ce ce moare maicamea ma voi razbuna pe toti care mi-au facut rau
O sa ii execut pe toti ca se pare ca unii imi cam subestimeaza inteligenta si daca sunt mai tacut si un om bun sunt luat de fraier. De abia astept sa se ia cineva de mine dupa ce moare maicamea deja ma gandesc sa fac rost de un pistol sa ma razbun pe niste etnici

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Și eu i-aș omorâ pe mulți! Iar după, pe mine. :)
Încet încet o să văd cum va fi dacă încep să mă schimb pe TPU, să dau răspunsuri care să-i enerveze pe toți.
cred că doar cu depresivii voi fi mai ok ca de exemplu https://www.tpu.ro/......viata-iau/
și mai avea o întrebare, stai să văd
n-o mai găsesc :(

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Spunele in fata cand te mai deranjeaza un idiot sau o rapandula de fata arata-le ca si ele sunt un nimic pentru tine niste scule non existente daca si ei/ele te vad asa. pisate pe toti nu are rost sa fi bun cu cine nu trebuie reprima ceea ce gandesti in momentu ala nu tine in tine ca te vor vedea o mamaliga si vor continua.ii poti bate din cuvinte.
Eu o sa plec cat de curand din tara asta de cocalari si de idioti. nu stiu ce sa zic dar te-as sfatui la 18 ani sa pleci si tu de aici altfel cu rautatea lor te va strica si pe tine. fi independenta si trageleo la toti jegosii care nu te respecta. Eu unu stiu ce am de facut cu astfel de persoane. oricum o sa ma sinucid dar ii iau si pe ei cu mine. da din pacate romanu sau tiganu ca sa fie un om bun trebuie sa aiba o boala mai serioasa dar ei nu stiu ca dumnezeu lea ingaduit asa ceva ca sa se schimbe da unii nici cu sida nu se schimba raman la un nivel inferior toata viata

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Până acum am încercat să fiu ok, că poate găsesc și eu cu cine să bat măcar din tastatură, dar cu românii, nu prea ai cu cine! Și eu m-aș sinucide, dar mai întâi vreau să mă văd cu diploma de bac în mână și eventual cu facultatea gata, că nu mă gândesc c-am tras degeaba cu școala până acum. Văd eu după ce fac, ceea ce știu sigur e că vreau să plec din țara asta și să văd dacă pot face ceva și-n altă țară. Dacă nu voi reuși nimic, just dye.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Da asa e nici macar virtual nu te poti intelege cu un om in ziua de azi. eu aveam o parere foarte buna despre romani dar m-am lamurit si am ajuns la concluzia ca sunt la fel ca etnici cu nimic mai bun atat ca au ceva cunostinte in plus dar rautatea e la fel. da eu sunt sigur ca o sa iti iei bacul si o sa ajungi si cineva in viata si eu rar ma insel
Sper sa nu te schimbi si tu cand vei fi la un nivel mai superior sa ramai acelasi om care esti acum

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

La cum sunt românii, mai ales dacă va trebui să lucru-n românia, voi fi cea may enervantă pentru concetățenii români. Înafară de depresivi, anxioși, etc. Într-un fel mi-e milă de ei, deoarece și eu cred c-o iau înspre depresie, dar I don't know.
Cred c-aș vrea să mă apuc de psihologie, dar nu știu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Depinde unde vei lucra sunt si romani buni si civilizati te sfatuiesc sa termini o faculta ceva si daca vei lucra ca psiholog nu cred ca vei mai avea mari problema.dar trebuie sa ai un psihic foarte puternic deoarece multi isi vor spune problemele si te vor intrista si pe tine tu ai potential de a deveni psiholog dar na nu stiu daca o sa rezisti mult fiindca si tu deja de pe acum de la o varsta frageda te-ai retras in lumea virtuala si chestia asta te va afecta serios in relatiile interpersonale in viitor si asa sunt si eu ca tine e ok sa plangem o zi doua trei cateva luni dar trebuie si noi sa ne schimbam si sa ne alegem prietenii cunostinte de taifas joburile cu grija. cand un om se refugiaza in lumea virtuala va dezvolta probleme psihologice la maturitate
Parintii tai nedandu ti atentie ei nu sunt cinstienti ca te vei lovi de probleme psihice din cauza lor si ca statu excesiv pe net e tot din vina lor. toata eduxatia de la parinti porneste desi eu mam autoeducat singur avand niste parinti betivi trevuia eu singur sa ma autoeduc si sa fiu cine sunt acum datorita mie sunt nu datorita lor.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Eu am încercat să-mi fac prieteni când mă deconectam de la net, dar n-am reușit, nu știu de ce. Doar cu colegii mei mai râd câte odată, în schimb...
dar totuș mă chinui să-i ajut pe alții...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

E bine ca macar cu colegii te intelegi. da ajutand altii oameni iti poate aduce o mica satisfactie si eu sunt la fel numa ca sunt asa de depresiv si anxios ca nu mai pot ajuta pe nimeni, nici pe mine pare se ca nu ma pot ajuta. sper sa imi revin astfel se scufunda de tot planeta vorba fostului patron de la rapid

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Dacă ai nevoie de cineva ca să te descarci, aici sunt! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

laughing mersi Diana happy o sa te anunt big grin sper sa nu sad

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Aci e baba ca să te asculte laughing

| Helper07 a răspuns:

Presupun ca prost.

| Andrei0G a răspuns:

Ciudat