| YusukeUrameshi a întrebat:

Cum va cheama daca va cheama ca si pe mine funda

P. S:sunt baiat

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Alex sau sorin? nu stiu de ce dar imi plac numele astealaughing

10 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Hmmm,banuiesc ca nu sunt sanse sa te cheme diana, nu?

laughing

| ViezurE a răspuns:

Da' tu cine ne crezi mă? Mama omidă sau cine? Puţin îmi pasă cum te numeşti dumneata.(ai noroc că am o zi bună)

Răspuns utilizator avertizat
| Foxie2 a răspuns:

Te urasc! si urasc generatia ta! si urasc intrebarile tale! si ale tuturor! si vei fi suspendat! Esti plictisit? ia sa te banam putin, butonul ala mare rosu arata delicios de tentant prea tentant.

| totElodia a răspuns:

Hey, si mie imi place de Inuyasha.batting eyelashes Si de Kikyo big grin.

| asdffghjjkl a răspuns:

Foarte amuzanta intrebarea. nu ma mai pot opri din ras straight face

| yomisam a răspuns:

Ichigo?

| YusukeUrameshi explică:

Ma cheama alex

| Sheisshe a răspuns:

Nu stiu de ce da cred ca nu et cheama Ioanalaughing

| andreeateomoaralanoapte a răspuns:

Ion macelaru` sau vasile cu buteliile