| anonim_4396 a întrebat:

Cum va descurcati cu marlanii?

Răspuns Câştigător
| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Nu ma prea descurc. Asta pentru ca nu stiu sa scuip.

14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ii ignor. Dar ce ne facem cu pitipoancele?

| cretzufinish a răspuns:

Eu sunt pe banda corecta, ei pe contrasens. happy

| Bacemi a răspuns:

Ma afecteaza cateodata insa incerc sa ii ignor. Cateodata reusesti sa ii pui la punct, dar cateodata pici in penibil. Cel mai bine este sa ii lasi sa vorbeasca pentru ca ei niciodata nu vor fi ca tine. Daca esti diferit mereu te integrezi greu in societate si mereu vor fi persoane care vor incerca sa te necajeasca.

| juniper a răspuns:

Ii intreb asta: "Marlane, ma tu esti idi*t?"
El spune: "Da, da' de ce intrebi?"

Stefan
| Stefan a răspuns:

Pai ce sa-ti spun, eu nu îi baga in seama, îi ignor pentru ca nu am ce discuta cu ei. Sunt oameni, prost crescuti, grosolani, neciopliti, badarani, mitocani, deci discutiile sunt fara sens.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Incerc sa ii ignor pe cat posibil.winking

| MisterKat a răspuns:

Ii ignor si incerc sa ii fac sa sufere si sa fie luati in ras de ceilalti oameni! Simplu! happy

| Nastasia a răspuns:

Ma duc la biblioteca.

| di@n@ a răspuns:

Pai cum sa ma descurc cu ei? nu-i bag in seama.Marlanii ii gasesti la orice colt de strada si la tot pasul, scuipand coji de seminte si cu berea in mana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi "plac" marlanii de oras.
Celorlalti nu ai ce sa le ceri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vreau sa va povestesc ceva. Ieri in suprmarket, plimb carutu spre intrare si in fata un mos cu baba lui. Incerc sa-l depasesc ocolindu-l, insa asta schimba directia spre mine. Iar incerc, iar se deplaseaza spre mine. Frate, nu pot sa trec de el, loc ar fi daca ar merge si el drept, da omu merge pe diagonala, nu pricep de ce. In cele din urma, parca a hotarit sa mearga drept si inaintez si eu cu grija, ca na, sa nu lovesc omu. Incredibil, misca mina tocmai cind e carutu in dreptul lui si atinge carutu. Wau! Tineti-va bine! Se uita cu niste ochi mari si rautaciosi prin niste lentilel groase si incepe in gura mare: "Da poftiti, poftiti. Va rog sa treceti, nu va sfiiti. Loviti omu cu carutu. Chiar asa, e posibil? Da nu mai e loc cit e magazinu de mare? Cita impertinenta, cita nerusianre... bla bla bla" Incerc un dialog si-i explic ca abia l-am atins, pff. Mosu e nervos de parca am trecut cu masina de tuns iarba peste el si l-am lasat fara shorici. Tipa, urla, face scandal... Acum intrebare, asta e mirlan, sau unde-l incadrez?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, marrrrrrrrrrlan de la Dex incoace laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rebeca, ai schimbat gogle cu dex-ul? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O data nu se punelaughing