| mandra a întrebat:

D c ploua? ca eu vreau sa merg la plajacrying(

Răspuns Câştigător
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Trompi strange-te de oua da sa ploua da sa ploua Da-ne jetu tau de roua da sa ploua da sa ploua! Acu' zi pe invers si o sa apara soarele: Ipmort et-egnarts ed auo ad as auolp ad as auolp En-ad utej uat ed auor ad as auolp ad as auolp!

10 răspunsuri:
| Mişaaa a răspuns:

Hai plângi.

| Dumnezău a răspuns:

Nu ploua, doar ca se cerne praful. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Loveis4free a răspuns:

Ca a facut Mo dansu ploii si acum ploaia nu mai vrea sa plece

| AliceHappyGirl a răspuns:

Cearta-te cu ploaia!

| Tequila a răspuns:

Ploua ca sa mai aiba si natiunea asta oua.

| Missy a răspuns:

Ce rost are sa mergi la plaja? Tine in mana niste nisip, si stai in ploaie. Asta da plaja happy

| AlexAleex a răspuns:

Pentru ca am facut vraja asta

| AlexAleex a răspuns:

Trompy da sa ploua si trage-te de oua trompy da sa ploua asta e vraja

| haifisch a răspuns:

Pai du-te la plaja. Ce? Te opreste pe tine o ploaie?