| Snowal15lea a întrebat:

Daca ai fi pe o insula fara oameni, iar acolo ar fi doar pokemoni iar primul pokemon care iti iese in cale te va ajuta sa prinzi ceilalti pokemoni, care ar fi acela?

16 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Eu.
Sunt cel mai tare pokemon.
Yah.

| ady123 a răspuns:

Un tigan! Ii fura ala pe toti!

| MaliciousDeath a răspuns:

Mereu mi-a placut Mismagius.Si Charizard.Si Haunter.As fi ok cu oricare dintre ei.

| suităr a răspuns:

Eu nu mai știu numele lor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slowpoke rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Togekiss.
Desi mi-ar placea si un Blastoise.

| Lαrisα a răspuns:

Pikachu. big grin

| Fernando9Torres a răspuns:

Nu prea stiu care ar fi cel mai bun asa ca am sa cau pe net *cautant de google*...aha, am gasit cel mai bun este... pokeoff(gluma de santier), am gasit ca e unu Jigglypuff

| AtsukoKure a răspuns:

Raichu.
Sau Mega X Charizard.

| unprietenaproape a răspuns:

Imm, imi suna cunoscut. astia nu sunt, cumva, chestiile alea pe care le gaseam in cornuri? sau ma insel

| Snowal15lea explică:

Eu l-as alege pe Ditto sau Ponyta.Dar Magikarp e badass cand evolueaza in Gyarados

| PŞtefaniaP a răspuns:

Charmeleon

| ℓανιηια a răspuns:

Blissey