| Daikenki94 a întrebat:

Daca ai gasi o lampa si din ea ar iesi un duh care sunt cele 3 dorinte pe care ti le-ai pune?

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

1. sa nu mai existe oameni bolnavi saraci si nici animale abandonate
2.sa nu mai existe boli si toata lumea sa traiasca pana la ce varsta vrea
3. Dumnezeu sa imi aduca inapoi ce mi-a luat crying... ingerasul meu (pisicul me care a murit anul trecut) broken heart cryingsadcryingcryingcrying

| Duplexes14 a răspuns (pentru Nicolelenaa):

Imi pare rau pentru pisoiul tau

21 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

1) sa am 10000000000000000 de dorinte
2) sa am superputeri
3) ...sa am o pizza ca mi-e foame

| pinguinuVerde a răspuns:

1.Sa numai am acel defect care il urasc eu.
2.Sa fiu fericita si sanatoasa, la fel si familia mea.
3. Lumea asta in care traim, sa fie o lume mai buna.
Daca as mai avea 100. 000 de dorinte la dispozitie, le-as consuma in mai putin de o zii, si tot nu mi-ar ajunge! love struck
Dorintele tale care sunt?

| Pralină a răspuns:

1.sa am un sac fara fund de bani.

2.sa ma placa tipu pe care il plac

3.si sa nu mai imbatranesc de la 20 is susbig grinbig grin

| cristi202 a răspuns:

Poate ca cea mai inteligenta dorinta (eu nu as avea nevoie de trei, ci doar de una) ar fi ca sa mi se indeplineasca orice dorinta buna. Doar dorintele bune, altfel ar fi un blestem ca sa mi se indeplineasca chiar orice dorinta, pentru ca unele dorinte nu ne fac decit rau. Astfel, am inclus intr-o singura dorinta nu trei, ci o multitudine de dorinte.

| Vizitiul a răspuns:

Prima dorinta: Sa nu se indeplineasca dorintele celora care exagereaza. A doua dorinta: Imi doresc sanatate si putere de munca.
A treia si ultima dorinta: Sa am un camin calduros (si nu ma refer neaparat la energie termica).

| pitikaaa a răspuns:

1.Sa nu mai fie Basescu presedinte.
2.Sa isi dea seama Justin Biberon ca ii chinuie pe oameni cu vocea lui si sa renunte la cariera.
3.Sa am 16 anilove struck

| Tourniquet a răspuns:

1. Copilaria mea sa treaca mai incet
2. Sa nu-mi mai fie rau in aceea partea a lunii straight face
3. Sa nu mor niciodata.

| carminaburana43 a răspuns:

Sa fie toata lumea sanatoasa.Sa am bani destui sa dau la cine are nevoie.Sa fie voie sa iubesti pe cine vrei fara limite.

| Psihiatra a răspuns:

Sa ma casatoresc cu Orlando Bloom tongue, sa imi traiasca toate cunostintele mai mult decat mine, si sa nu mai existe poluare, disparitiile animalelor, bolnavi, flamanzi si razboaie.

| Alice_2134 a răspuns:

1.Sa fiu o fata normala cu o familie normala
2.Sa cunosc extraterestrii
3.Sa mai am 3 dorinte...

| Andutsaa a răspuns:

Pai thinking nu stiu, nu cred ca imi lipseste ceva big grin... da` daca ar fi...

1.Sa fiu mereu sanatoasa si restul` persoanelor pe care le iubesc:X

2.Sa trec odata examenu` laughing)

3.Sa fie tata cu mine, aici, acumhee hee...

| HaruhiFujioka a răspuns:

Sa locuiesc cu verisoara mea, sa am toate puterile din lume si, pana mor, orice dorinta (buna) mi-as pune sa se indeplineasca

| Neah a răspuns:

Sa-mi iau conversi, sa ma duc departe in Irlanda si o dorinta pe care nimeni nu trebuie sa o site tongue

| Диана a răspuns:

1. provizii de vodka pe viaţă
2. provizii de vodka pe viaţă
3. provizii de vodka pe viaţă

| TeO_3022 a răspuns:

Sa mai am inca 1. 000. 000 de dorinte si incep sa le pun laughing

| Daikenki94 explică:

Hai sa raspund si eu :

1.Sa mai am la dispozitie inca 100000000000000000000000000000000 de dorinte in afara de urmatoarele 2
2.Sa nu mai imbatranesc de la 20 ani
3.Sa nu pot sa mor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu mai existe suferinţă, boli şi să avem un trai decent.

| Baietzasu4ever a răspuns:

1. sa ma placa si fata pe care o plac
2. sa nu mai existe scoala
3.sa ma plimb cu limuzina pe luna laughing

| AcrisVonChristiann a răspuns:

Sa ma bag si eu in seama:
1-Pizza
2-Si mai multa pizza
3-Bere

| Duplexes14 a răspuns:

Ar fi cam asa :
1).Sa dispara toate razboaiele
2).Dumnezeu sa mi-l aduca inapoi pe (Otto) porcusorul meu de guineea
3).Sa mai am inca un miliard de dorinte