| Mayar a întrebat:

Daca animalele/pasarile ar putea vorbi, care are fi cel mai grosolan? Fa o presupunerewinking

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Grosolan vorbesc doar oamenii, si nici ei intotdeauna.
happy

| justanotheruser99 a răspuns:

Gorilele imi par cam arogante, poate chiar grosolane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pisică din aia grasă.

| MorganaM a răspuns:

Gainilehee hee

| Live4Ride a răspuns:

Lol! cam greu! cel mai grosolan ar putea fi un caine, un leu sau tigru, porcul sau un crocodil happy. Nu cred ca putem defini asta. La fel cum si oamenii sunt buni si rai si au caractere definite si fiecare dintre noi este unic cred ca la fel si animalele. Parintii mei au avut 2 caini aceeasi rasa, frati din rasa Bichon si unul era foarte agresiv si rau si maraia mereu si facea pipi peste to, iar celalalt era cuminte si bland si nu facea niciodata probleme deci erau total diferiti si erai din aceelasi sange happy.

Cred ca cel mai grosolan ar fi Babuinii / maimutele pentru ca si acum chiar daca nu vorbesc unele maimute fac gesturi grosolane de a fura mancarea sau bagajele

| DreamerBoy a răspuns:

Buna.
Cred ca maimutele si gorilele!
Pa, pa.