| kalymari a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea calatoriei in timp unde ati vrea sa fie...in trecut sau in viitor?hee hee

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Daca as putea calatori in timp, as alege sa calatoresc in trecut. Asa as putea sa-mi revad tatal. A murit cand eram copil.

12 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Ohoho, in trecutwinking big grin

mira
| mira a răspuns:

Eu prefer viitorul, trecutul il cunosc si nu vreau sa-l retaiesc.Viitorul inseamna progres si as dori sa cunosc performantele umane. Mira

| bibitza a răspuns:

Eu consider ca trecutul este trecut... si nu regret nimic ce am facut in el...viitorul este ceea ce ma asteapta ...si am destul timp sa il descopar...deci as ramane in prezentwinking

| JustMeFlory a răspuns:

In trecut, ca sa pot repara ce am stricat si sa repar greselile!

| inna a răspuns:

In trecut :d ar fi f placut sa retraiesty momentele frumoase din viata ta...si mi-ar placea s poti si schimba trecutul daca ar fi posibil.

| cotzobel a răspuns:

In trecut.asa voi putea repara greselile pe care le.am facut, as profita mai mult de adolescenta si as sta ma mult si le.as acorda mai mult atentie persoanelor care nu mai sunt...sad

| DenissaDeea a răspuns:

In viitor! Sa vad ce imi este rezervat in viitor, undeva de sus! mai bine sau mai rau! Sa vad daca pot indrepta ceva spre bine din ce urmeaza, Sa vad cat voi trai! Sa vad ce se intampla daca nu ar mai fi omenirea.SI CAT TIMP VA EXISTA OMENIREA PE PAMANAT...

| marria a răspuns:

In trecut...sa mai fac odata prostiile pe care le faceam in generala...sa ma joc din nou cu papusile si sa imi pierd cuvintele in fata primului baiat pe care l-am placut... mi-e dor de copilarie si de anii de scoalahappy

| 31ea a răspuns:

Daca ar trebui sa aleg as alege viitorul dar ar fi interesant si trecutul

| micuta_8485 a răspuns:

In trecut...caci viitorul...nu cred va fi prea frumos pentru noisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In trecut...pe vremea lui creanga acolo aveai ce sa faci nu te pliciseai la pc

| silverfaith a răspuns:

Nici una nici alta, trecutul e trecut si acolo ramane nu avem ce face si in viitor nu as vrea pentru ca atunci ar fi naspa si vreau sa imi fac eu viitorul si sa fie surpriza tot ce o sa se intaplme toate emotile prin care trec si vreau eu singur sa descopar viitorul meu