| Fluturashhh a întrebat:

Daca ati fi fost un animal, ce animal v-ati fi dorit sa fiti?
Funditahee hee.

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

O pasăre, ca să îmi fac nevoile pe toate piţipoancele şi să le stric freza şi murdăresc hainele roooz.

42 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

O pasare ...ca sa arunc cu gainaț in basescu!

| Barajag a răspuns:

Pai deja m-am transformat intr-o ursoaicahee hee

| Elena1234456 a răspuns:

O pisica, pentru ca sunt alintate si dragute happy.

| Aero a răspuns:

Eu as fi vrut sa fiu un animagus(ma transform oricand in om sau in animal). Dar inca pot invata. De asemenea si tu inca poti invata limba romana. "Fundita" pe care ai putea sa mi-o dai mie ar fi sa-ti modifici intrebarea cu un scris mai decent.

| Serena1993 a răspuns:

In urs.nu ot spune de ce. dar imi plac ursii:->mi se par draguti

| Razvan a răspuns:

Un vultur. Discret, frumos, loialsmug

| pwp a răspuns:

Callll(iapa)

| Doddel a răspuns:

Big Fut

| Cσσкiє a răspuns:

O mâţă, doar să nu-mi dea stăpânii să mănânc lucruri stricate.
ƒiиεттч

Răspuns utilizator avertizat
| RUMBURAK a răspuns:

Dar eu sunt un animal.cand vin beat mereu ma striga soacra-mea:animalule ai venit!

| 인스피릿 a răspuns:

O pasare, ca sa pot zbura. =)

| evoke a răspuns:

Veverita. love struck Este draguta si fricoasa. love struck
Si are codita aia stufoasa. Si e e atat de scumpa. puppy dog eyes Tu? :]

| Biby a răspuns:

Un leu! Sunt regele junglei! Sau mai bine zis regina!rolling on the floorlaughing

| FanMJJ a răspuns:

Leu... zodia mea rolling on the floor

| Laminin a răspuns:

Hei!
O pasare...mai precis un vultur happy
gbu :]

| DanSor a răspuns:

Cameleon...winking

| Lora a răspuns:

O anaconda sa-i strang de gat pe toti cei care ma enerveaza

| Deddu a răspuns:

Catzel pentru ca e iubit de stapan daca are noroc de unu:p

| Simona a răspuns:

O pisicuta obraznica laughing

| aLLii a răspuns:

O pisicaa; x

| NUUSTIU a răspuns:

Un ghepard.sau o pisica...

| SweetAngel2012 a răspuns:

Un ghepard si rapida si puternica

| LoRy_7949 a răspuns:

Buna love struck Daca as fi fost pentru cateva ore un animal as fi vrut sa fiu o pisicuta. Deoarece este atat de gingasa [ si de obicei asta imi este si caracterul ] este frumoasa, si sunt multe motive. fundita smug

| g3orgiana16 a răspuns:

Pisoias sa nu am nici un grij si sa dorm cat vreau:-p

| 202 a răspuns:

O zebrabatting eyelashes
dar sa nu traiesc in jungla ca ma manca fiarele! sad
:*

| lol1232 a răspuns:

Hmm probabil o pasarea ca sa pot zbura si sa vizitez mult sa pot sa vad totul :p u?

| CrazyClery a răspuns:

Un ghepard, sa sfasii toate tarf**e...scz de limbaj big grin

| matrixismyname a răspuns:

Avem voie cu animale disparute? Daca da: cel mai al dracu, distructiv, fioros, puternic, masiv dinozaur.
Daca nu: Leopard de zapada. So fuckin' pretty.