| deutzadia a întrebat:

Daca ati putea merge in viitor, ce ati schimba si cum credeti ca va fi lumea atunci?

Răspuns Câştigător
| EvanescenceOne a răspuns:

Desi eu ti-as umple pagini cu lucruri pe care le-as face, n-are rost pentru ca mi-e lene si pentru ca oricum totul ar fi la fel.

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

La fel.
Oricum, n-aș mișca un deget pentru voi.

| Dash a răspuns:

Cred ca orice persoana, daca ar putea merge in viitor s-ar uita la numerele castigatoare de la loto si s-ar intoarce in timp pentru a le pune big grin

| BlackVeil a răspuns:

As refuza lucrul acesta, vreau sa las totul sa decurga de la sine.

| αndï a răspuns:

Lumea in viitor... probabil mai retardata decat este acum, Romania cred ca ar fi la fel de schimbata cum s-a schimbat de ~30 de ani incoace, daca intelegi la ce ma refer laughing

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Nu mai pune intrebari hechele-opiele ca te omoram.

| deutzadia explică (pentru InsartIuzarneimHiar):

Hai nu zau, pe bune, sa te vad rolling on the floor

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru deutzadia):

Nah, mie prea lene sa scriu 1000 de pagini in care strici tu TPU...

| iKeel a răspuns:

Nu vreau să merg în viitor.

| umbrax a răspuns:

O lume plina de extraterestri

| ayosmdk a răspuns:

Nu as schimba nimic. Tara asta este deja cu susul in jos.

| LaNaibaa a răspuns:

Paii. n`as face nimic. dar ceva din viitor stiu sigur... va fi Ciza. in Romania laughing

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Tu iti dai seama ca daca mergi si faci lucruri in viitor nu schimba lucruri in trecut si nai avea ce face deoarece aia tiar zice ca esti un inapoiat

| andreyanul a răspuns:

Pai probabil ar fi o lume plina de grasi si nimeni nu ma va putea opri sa iau ce vreau de acolo.:-)