| Loriica a întrebat:

Daca beau alcool sunt alcoolic,daca beau fanta sunt fantastic, atunci daca beau cola sunt cocalar?straight face

18 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Oricum eşti proastă, nu mai contează ce băuturi consumi.

| Aneurysm a răspuns (pentru AikkoxD):

Mi-ai luat-o înainte cu o oră jumate. Damn you!

| AikkoxD a răspuns (pentru Aneurysm):

Soarta.

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Ca-sa? Limba romana facuta cu femeia de servici, ma fato, ai stat prea mult pe pagina D-soara? laughing

| Loriica explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Da fatoooooo asa se scrie ''ca-sa''! nu sti ce inseamna ''ca-sa'' si''casa''?

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru Loriica):

Da' te-ai gandit ca poate nu-s fata? Sau esti tu un stalker de crezi asta? Ma rog, nici nu cred ca stii ce inseamna, apropo, se scrie ca sa, pentru ca "casa" este "chestia aia in care stai tu si care are mai multe incaperi"
Ex: Casa lui Bogdan a fost demolata.
Ca sa venim la meci, trebuie sa avem bilet.
Acum da-mi tu un exemplu cu (virgula) cuvantul ca-sa ...Ca sa ne explici si noua, celor mai batuti de soarta

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Ai dreptate in legatura cu tot ce s-a discutat aici, dar de-ce minti ca nu esti fata? Mi-am dat seama imediat printr-un simplu click catre profilul tau.

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Nu mint, am spun "poate" xD

| AndyLavy a răspuns:

Eu ador cola :Xsi nu-s cocalara laughing)

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Yes.

| Kisie a răspuns:

Mai intrebi?laughing

| geogeogeo123 a răspuns:

Da laughing

| SebyRufay a răspuns:

Daca consumi alCOOL esti COOL.

| Troll2332 a răspuns:

Daca beau apa sunt apare daca mananc covrigi cu mac sunt macelar

| CristiEND a răspuns:

NU... daca joci Doom, esti Doomestic/a laughing

| MariTePoopa33 a răspuns:

Vedeti ca a vrut sa zica o gluma tampitilor!rolling on the floor))de aia se numeste categoria trivia/AMUZANT analfabetilor nu stiti sa cititi?! vai de capu vostru rolling on the floor)

| Aneurysm a răspuns (pentru MariTePoopa33):

Eşti degeaba...

| Purification a răspuns (pentru MariTePoopa33):

Amuzanta*
capu'*
Tu pe noi ne faci analfabeti?
Oh, sweet irony.