HepHap
| HepHap a întrebat:

Daca Chupacabra, Yeti, monstrul din Loch Ness si fratele cel mare al extraterestrului descoperit in Mexic s-ar lua la bataie, cine ar fi castigatorul? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Pariez pe extraterestru pentru ca el are o inteligenta mai mare decat a noastra si poate chiar sa arunce cu un bloc pe totihee hee

12 răspunsuri:
| Danut4 a răspuns:

Yo pariez că are navă şi că dacă l-ar vedea ceilalţi s-ar speria de el

eu

| Danut4 a răspuns:

Pe extraterestru

eu

| FearNoEvil a răspuns:

Yoda castiga... el foloseste "forta". rolling on the floor

| asya a răspuns:

Pariez pe monstrul Loch Ness....pt ca intotdeauna ce-i mai lung e mai buntongue

| happy.....withoutyou a răspuns:

Nu s-ar intimpla nimic, ar face boooooooooooooom, ar fi al doilea Big Bang... e ca si cum s-ar intilni fulgerul, tunetul si tsunami, alt exemplu ar fi prietenia, dragostea si intuitia, sunt egale intre ele!
Totusi, fii serios, yeti?
El e doar un om cu blana, pe cind monstrul din loch ness...il face bucatilaughing
CCred ca chupacabra si monstrul vor face boooooooooooooooooooooom

no comment...

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Chupacabra ii mananca pe toti si punct! Nimeni nu ar rezistalaughing

| Eron a răspuns:

Asta nu se va intampla pentru ca nu exista aceste "persoane". Oricum, Chupacabra are viteza si instinct animalic, deci e posibil sa castige.

| sckorpion a răspuns:

Eu pariez pe Chuck Norris!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avind in vedere ca dupa descriere, monstrul din Loch Ness trebuie sa fie un plesiozaur, realizezi ca el ar fi cistigatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FearNoEvil Yoda foloseste SHFORTZA rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monstrul din loch ness ar fi cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca fratele tau deoarece, ceilalti monstri se vor speria