| Mihailescu_Valeriu_1953 a întrebat:

Daca flatulatia ierbivorelor a generat incalzirea globala, apoi glaciatiunea responsabila de disparitia dinozaurilor: acelasi fenomen o sa duca la extintia prostilor?winking

5 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nope. Aia sunt ca gandacii. Indestructibili laughing)

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru sofisis):

Cine-s gandacii: vegetarienii/veganii!?winking laughing laughing laughing

| sofisis a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Mai, tu ai dat de ceva prosti in utlima vreme? Sau ce ai? Ca esti cu capsa pusa pe ei. Lasa-i si pe ei sa traiasca. Daca nu, Fukushima sau Cernobil iti spun ceva? laughing) aduna-i pe toti si da-le foc.

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru sofisis):

Ma tot gandesc la chiriasul nr. 1, de la Palatul Cotroceni!winking laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru sofisis):

@ ups; ala de la Cotroceni este doar analfabet functional, nu prost. laughing laughing laughing