| Goete a întrebat:

Daca incerc sa ma sinucid si esuez, ma vor condamna pentru tentativa de omor?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cateva metode de a te sinucide instant fara a esua:
1) Aruncate de pe casa
2) Sparge o sticla si varati-o in gat
3) Saruta o priza
4) Linge contorul de electricitate
5) Vara degetul in gura profei tale
6) Ia un cablu si varal in priza si punetil in nas
7) Bea Ariel sau domestos
8) Mananca 1kg de sare si servestete cu putin ulei fiert
9) Cumpara niste baterii de PC-uri si scoatele din suport, stoarce sucul intr-un pahar si. Noroc
10) Tineti respiratia 10 minute fara a trage aer
11) Du-te in fata unei fete straine si spune-i ca esti lumina vietii mele happy

| Goete explică (pentru anonim_4396):

Am incercat ultima, ca mi s-a parut cea mai usoara (nu vreau sa mor in incercare, ca de exemplu sa scot lichidul din bateriile solide si sa-l beau).
Deci am ales sa merg in fata unei fete straine. Era din Peru. Si i-am spus exact cum mi-ai recomandat Tu, citez recomandarea:
"11) Du-te in fata unei fete straine si spune-i ca esti lumina vietii mele"
Deci i-am spus:
"Sunt lumina vietii lui MihailSupciuc"
- si m-a intrebat doar daca si eu sunt homosexual
Apoi, dupa ce i-am spus ca doar eu sunt lumina vietii tale dar tu nu esti nimic pentru mine, s-a nascut un adevarat amor intre noi.
Iti multumesc

| Goete explică (pentru anonim_4396):

De altfel, in nici un moment n-am intrebat cum m-as putea sinucide

| SharpEagle a răspuns:

Dar de ce ai face asta?

| Goete explică (pentru SharpEagle):

Ce te face sa crezi ca as face-o?

| nukeyly a răspuns:

Daca incerc sa ma sinucid=sinucidere, iti faci singur felul asa de flori
si esuez,=probabil ajungi pe la medici de cap
ma vor condamna pentru tentativa de omor?=[nu au de ce] cand vrei sa faci felul la cineva intentionat or nu, si nu reusesti aia e tentativa de omor,
===
Incerc sa ma sinucid =>
deci ai nevoie de atentie, ca multi, daca scapi si probabil asa va fi [pentru ca putini stiu ce fac] vei primi atentie
o scurta vreme + un pumn de pastile colorate M&M sa te faca happy la loc, model citizen.
decor: o camera buretata poate te si leaga de pat asa de tacerea mieilor cateva luni sa zicem.

Daca nu ti-a trecut; sigur gasesti pe net/dark web cultul luminii care sa te indrume cu acces card la cele sfinte.

Aceasta intrebare probabil va fi stearsa, nu cred ca se cer idei pe TPU in zona asta de interes,

| Goete explică (pentru nukeyly):

In mod sigur incerc sa ma sinucid, de asta am pus intrebarea ironica si la aceasta categorie

| Saiko10 a răspuns:

Daca scrii asta din secolul 16 sau una din cateva tari in care sinucisul este ilegal. da.

| Editocroci a răspuns:

Ajungi la psihiatru dacă eşuezi.
Nu te sinucide. Viața poate fi şi frumoasă.

| Jessica1235 a răspuns:

Cred că vor încerca să te ajute (nu să te sinucizi)

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Nu. Daca incerci sa te sinucizi si esuezi ajungi internata la Psihiatrie pentru tentativa de suicid. Ei stiu ce medicamente sa iti dea sa te tina departe de astfel de ganduri sau alte incercari.
Acum, ca o intrebare: ce ar determina o persoana sa aiba astfel de ganduri? O viata, avem. E scurta, cu greutati, e drept. De ce sa nu te bucuri de ea?

| TURB0X a răspuns:

Mai bine ma chemi pe mine sa te ucid.

| Goete explică (pentru TURB0X):

Am chemat o firma - legala - de ucigasi profesionali, dar ucid doar soareci si gandaci.
In schimb asta stiu sigir ca daca te chem pe tine si nu reusesti, vei fi condamnar pentru tentativa de ucidere. Deci cum stiu raspunsul, nu ma excita gandul. Imi plac lucrurile noi, ambigue

| Ree07189 a răspuns:

Da

| GAL2912 a răspuns:

Nu