| GhilgianuPăhărluacă a întrebat:

Dacă joci șah cu tine însuți cine castigă?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Daca castiga instanta 2 creata temporar, risti sa rupi continuul spatiu-timp, deci sa creezi o gaura neagra.
Nu esti primul care a venit cu intrebarea asta, nici cu practica asta, insa predecesorii intrebarii asteia au fost pur imbecili si nu au respectat o conduita morala intr-atat incat continuul spatiu-timp sa fie rupt, iar noi sa murim odata.

| GhilgianuPăhărluacă explică (pentru LPCTSTR):

Îmi place cum găndești amice. Bine că nu am jucat șah pana acum singur. Umanitatea are noroc că nu știu cum să joc șah. Apreciez adverismentul tinere cetățean.

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Întrebarea este cine pierde.

| DenqOO a răspuns:

Depinde cu care partea a ta ti mai mult