| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma fugareste o vaca si ma agreseaza fizic pot sa ii dau stapanul in judecata?

27 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Doar pe vacă o poți. Iar judecătorul va da dreptate vacii.

| T0T a răspuns:

Era să îți introducă vaca coarnele în funduleț, în loc de morcovi? laughing Mai bine dă în judecată vaca.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Ce fantezii ai
Furry?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu zic dacă am fantezii sau nu. Dar văd situația așa cum probabil a și fost.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

De ce nu a raspuns drimero inca? A patit ceva?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Pare ocupat. Va intra el. Nu te îngrijora, dacă îți era dor de el.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce draga, ti-ai facut griji pentru mine?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Am crezut ca te-au mancat cainii sau vreo chelie

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu-ti chelia ca m-ai innebunit cu ea )))). Esti a dracu rau, imi place. Pacat ca esti nitel imprevizibila ca as fi fost altfel cu tine

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Am luat locul castelinei?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si daca esti ea nu ma prinzi aici? Pai cu 'morcovul' am avut interactiuni, cu ea nu prea, tu ce crezi?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Sunt Morbid

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai baga o fisa. Nu stiu ce te costa sa fii naturala, Morometo

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu am pic de plastic in mine

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

O bila alba fara nicio ironie. Nici sa nu-ti pui ca ti-ai strica farmecul

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Poate nu am farmec si am nevoie

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Te alinti acum :d. Din moment ce nu ti-ai pus, ai. Si atitudinea ajuta mult mai mult decat o marime in plus la sani sau la buze

| T0T a răspuns:

Drimmero — azi la 21:48
„Glumesc ma, am ajuns acasa de curand
am fost pana la munte
am prins o ploaie pe transalpina in varf
niste nori si o ceata
am zis ca ma duc in rapa ))"

„am impins masina, nu mai pornea"

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Minte

| Catrice a răspuns:

Fizic și sexual? Da.

| GPA a răspuns:

În sfârșit, o întrebare normală pe ziua de azi. Să văd azi unu' că pune o astfel de întrebare utilă și pentru alții. Cine ar fi crezut, dacă ne agresează fizic și pe noi? Unul care se gândește și la alții. Vai, dacă m-ar fi agresat, chiar îți mulțumesc, ne-ai salvat applause not worthy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce mi-au mutat o intrebare atat de serioasa la trivia?

Răspuns utilizator avertizat
| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Vezi sa nu te fugareasca stapanul si dai vaca in judecata.

| anonim_4396 explică (pentru MoonwalkPhenomenon):

Bine vulpito

| nonepasa a răspuns:

Eu cand eram mic m-a luat o vaca pe sus si sia bagat coarnele in piersicuta mea, asa a fost si la tine? pace pe pajiste