| LaughingKarima a întrebat:

Daca ma intorc la copilul din spatele meu si ii spun sa taca naibii din gura oare primesc o palma de la maicasa? Voi ce ziceti? Sa risc?
https://www.youtube.com/watch?v=_FqKfVKiJjY
https://www.youtube.com/watch?v=Je6MoyLL5Uo
https://www.youtube.com/watch?v=mk3V-iuhIX8

31 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Risca big grin

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Mersi de sustinere, si femeia e de 3 ori cat mine, o sa ma doara rau sa risc

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

E dreptul tau la liniste
Daca te intorci si ii spui frumos nu cred ca se va intampla ceva rau

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

I-am spus frumos de trei ori deja, de cand am m-am pus jos pe scaun i-am spus de 3 ori! Eu stau cu unul din fratii mei, nici el nu mai are mult si se intoare la el(si el e mai nebun ca mine, cine stie ce ii spune).

| Croampa a răspuns:

Scoate katana la el, ce naiba?!
Credeam ca te-am invatat mai bine...

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Am uitat-o in bagajul din cala avionului crying
si femeia e si de 3 ori cat mine, cred ca nu apuc sa ma intorc la copil cu katana ca mi-o ia femeia si mi-o baga pe gat in jos.

| Croampa a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nasol... -_-

| Croampa a răspuns (pentru LaughingKarima):

Mno, buna idee, filmeaza-te cand o pui in aplicare si fa un gif cu ea!

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

rolling on the floor)) asta ar fi tare

| Suck a răspuns:

Eu zic sa va bateti... asa se rezolva lucrurile.

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Cu cine sa ma bat? cu copilul sau cu maicasa?

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Pai daca esti tare cu amandoi, as veni eu sa te invat niste miscari.

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Cu maicasa nu vreau, ma cam sperie femeia dar pe tanc l-as lua la bataie, doar sunt dadaca a doi dracusori, ma descurc cu el

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Scoate-i limba si fă urat catre ellaughing

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Iubirea mea de portelan, de ce ti-ai schimbat username-ul?

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Pentru ca il tot schimbi si tu... nu vreau sa te pierd si mna.

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Schimba-l!

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Acum e bine? happy

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Da, multumesc love struck

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Da cum de esti asa dragastoasa in aceasta zi? happy

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Nu ma mai enerveaza afurisenia aia de copil laughing love struck

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

laughing a simtit parfumul meu si s-a speriatlaughing

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

laughing)))

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate primesti un pumn de la el.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Atunci se aplica regula de 'ochi pentru ochi si dinte pentru dinte'? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nu, nu e bine sa-ti pui mintea cu prostii si cu copiii mici. Mai ales cu copiii mici.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Deci nu se aplica crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te comporti ca o lady draga mea
" Doamna va rog sa va faceti țâncul sa taca, ori ii bag husa de la scaun pe gat si-l parasutez in San Fransisco. Multumesc de intelegere." Decentime toatala :]]

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

M-am comportat ca o lady de 3 ori, a 4-a sau a 5-a oara ma comport ca o Karima.
Prima data : "Puteti sa ii spuneti va rog sa nu mai vorbeasca asa de tare?" am primit un ok.
A doua oara : "Poti te rog sa iti faci volumul mai mic?" copilul mi-a scos limba.
A treia oara : "jumatate de ora, doar atat, poti sa faci putina liniste ca sa dorm?" si copilul da din cap dar peste 5 minute ii aud vocea.