| StrongHeart a întrebat:

Daca sar, ma prinzi? big grin

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Depinde unde sari, daca sari dupa una hot direct pe ea te las, daca ai fii un criminal, pedofil, violator, hot, parlamentar de Romania te urc eu la etajul 20 si te arunc eu, daca ai fii tu cu care am discutat, te-as prinde ca esti tanar inteligent si mai ai multe de facut in viata

12 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu ca sar cu tine.

| Celcestietot a răspuns:

Cu cea mai mare încredere. În mâinile mele vei fii în siguranțăwinking!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă nu ești gras/ă, sigur.

| Goete a răspuns:

Te prind mai usor daca nu sari

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă feresc

| DeathIncarnate a răspuns:

Nope

| Andrei200202 a răspuns:

Ce vrei să spui că nu m-am prins.

| StrongHeart explică (pentru Andrei200202):

Uite-te pe geam repede..Am sarit, m-ai pierdut..Nu-i nimic...am cazut, ne vedem in iad.

| anonim_4396 a răspuns (pentru StrongHeart):

Ne vedem la balamuc poate ai vrut să scrii.

| StrongHeart explică (pentru anonim_4396):

Nu domnule snoop dogg, am fost si la balamuc si nu mi-am gasit locul, mai ales ca la noi e la fel peste tot fie in spital fie la clinica de psihiatrie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru StrongHeart):

Uite și confirmarea...