| Kidaaa_9106 a întrebat:

Daca te-as vedea pe strada dupa ce te-as recunoaste? T/A. Fundoiiii`

Răspuns Câştigător
| ßεٱßٱٱ a răspuns:

Vorbeescc` singuraa` in contra`Victoriu! blushing don't tell anyone

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dupa faptul ca mereu ascult muzica, nu conteaza la ce, doar sa fie love struck

| NOBODY a răspuns:

După prăpastia din funD

| Digital112 a răspuns:

Dp cum il injur pe jb

| JustMeBăi a răspuns:

Dupa miezul meu cald care se topeste la lumina lunii galbene.

| bombănucleară a răspuns:

M-ai recunoaste dupa parul meu care straluceste la soare.

| MiHaI a răspuns:

Dupa faprul ca am un joint in mana

| AliceInMordor a răspuns:

Ochii mei in culoare cacaniu inchis

| CriCri a răspuns:

Dupa faptul ca am in mana o pancarda pe care scrie :"Urasc scoala! Iubesc PC-ul!" si gasca mea de de pitzipoance.

| Neah a răspuns:

Dupa culoarea mea de placinta de dovleac laughing (logic ca la par) laughing

| AcrossTheSky a răspuns:

Dupa ochii mei, sunt albastrii love struck