| Razvan a întrebat:

Daca te-as vedea pe strada prin ce te-as recunoaste?laughing

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Vorbesc singură... în contradictoriu

59 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Stii cum merg ursii? In patru labute, asa ma vei recunoaste si pe minelaughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Printr'un tricou pe care e scris "Andutza TPU" laughing Aşa nu cred că nu o să mă recunoşti laughing.

| Flav a răspuns:

Frumos nu-s, bogat nu, muschi n-am. Iar tu esti fata. Damn it, iarasi trec neobservat.

| Roby67 a răspuns:

Ti-ar fi frig pe langa mine, pentru ca sunt "cool"

| cretzufinish a răspuns:

Dupa funditzele din cretzi laughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

@aqualuna:ai fost de milioane big grin

| Hombre a răspuns:

Privesc mereu peretii caselor, caut cai verzi.

| Ea12345 a răspuns:

Mereu zambescbig grin(chiar si acum waiting). Mai intorc capul, ma mai uit la persoanele din spatele, le mai arunc un zambet big grin
Asa m-ai recunoaste pe mine whistling big grin(iar blushing)

| User a răspuns:

Dupa ochiu' jumate-nchis a la basescu. ( o. O ) - ceva in genu' astalaughing. a, si dupa fizicu gen 20 kile cu haine cu totlaughing.

| Derye a răspuns:

Daca ma vezi unde? Daca ma vezi in orasul meu, e usor sa ma recunosti, ma imbrac diferit de ceilalti cocalari. (ok, mai sunt cativa care imi seamana).
Daca ma vezi intr-un oras mai modern...hmmm, nu cred ca m'ai recunoaste.

| Marii a răspuns:

Prin indiferenta, nu intorc capul dupa nimeni/nimic, nu ma uit in jur. happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cu atatea fundite n-ai cum sa ma ratezi :p

| georgegs a răspuns:

Aa.mai.recunoaste.usor:
mergand.trist.
grabit
castile.in.ureche
si.vreun.tricou.cu,gluga.sau.ceva
armani.sau.roberto.cavaly

| AnaEindragostita a răspuns:

Par fata atitudine

| cucaracia a răspuns:

Merg cu capu'n pamant, totdeauna trist... nu'i privesc pe cei din jur... straight face

| nuku a răspuns:

Daca vi la mine la tara sigur te-as recunoaste eu, ca ar fi o singura ulita si babele care stau la poarta imediat ar da zvon ca a venit una cu fusta scurta care ii flutura pe ulita!
iar daca esti baiat asta dupa nume ca dupa poze credeam ca esti fata babele ar sari la tine sa iti ridice nadragii car iti stau pe vine si uite asa te-as recunoaste

| JustMeFlory a răspuns:

Cracii lungi si parul blond si cret!laughing

| Atelocin a răspuns:

Dupa mers credthinking
Eu cand merg, parca dormlaughing
Am o lene in mine cand merglaughing

| LoLo a răspuns:

Dupa felul cum ma imbrac...laughing

adica is ciudata si ma recunosti ca sunt diferita de toti laughing)

cred...

| madagascar a răspuns:

Am castile in urechi si o geanta uriasa, daca stau bine sa ma gandesc si tu incapi in ea

| yoannah a răspuns:

Par blond, lung, lasat pe spate si fara o forma anume, intotdeauna grabita (cand sunt singura), telefonul mereu in mana si o privire scurta(imi place sa privesc in ochii altorabig grin)

| Ana a răspuns:

Vorbesc mult la telefon happy

| ary a răspuns:

Sigur, nu m-ai recunoaste!laughing Nici eu pe tine.

| Alisa a răspuns:

Prin felul meu de a rade. big grin

| romanionu a răspuns:

Ah...nu va fi greun deloc laughing
Ma vei vedea probabil plimbandu-ma cu "Bularca Raul" cu un ghiozdan in spate, mancand chipsuri si cantand muzica impreuna cu el laughing laughing

| nodeerskulls a răspuns:

Dacfa vezi o fata care s-a lovit de un stalp pentru ca era prea ocupata sa se uite la o casa in stil vechi, aia is eu. Si daca mai are si uniforma de caretzulescu, mai mult ca sigur eu sunt.

| Zambet a răspuns:

Ascult muzica in casti! Ma vei cunoaste sigur thinking

| anika33 a răspuns:

Daca vezi o roscata, slabuta si pitica.laughing si cu casti mari in urechi...aia sunt eu. b-)
Desi nu cred ca esti din Galaţi.

| matadoru a răspuns:

Pai ma recunosti rpd...intorc capul la orice bunaciune