| BastetReloaded a întrebat:

Daca un aparat de ras Gillette Mac3 dureaza de doua ori mai mult decat un aparat de ras de unica folosinta, cat dureaza un aparat de ras Gillete Mac3?

Răspuns Câştigător
| giuly a răspuns:

Depinde...
Daca te cheama Yeti sigur nu te tine...iti trebuie briceag sau o bricheta.

7 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Depinde unde te razi cu el.

| pinguinuVerde a răspuns:

Durează mai mult decât un aparat de ras de unică folosinţă.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pana o apuca pe soacra-mea cheful de epilat.

| Fragile a răspuns:

Se poate folosi de doua ori. Dureaza de doua ori mai mult decat un aparat de ras de unica folosinta.

| Fragile a răspuns:

Se poate folosi de doua ori deoarece dureaza de doua ori mai mult decat un aparat de ras de unica folosinta.

| Cretaker a răspuns:

Inb4 bikerii cand se barbieresc isi dau foc la barba

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Dublu decat cel de unica folosinta