| iuli000 a întrebat:

Daca un copac cade in padure cand nimeni nu este acolo face vreun zgomot?

18 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Face bam în pâmânt.

| Ashadow a răspuns:

Nu ca n-are de cine sa se loveasca.

| PedoBarbie a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, țipă după ajutor, dar în zadar sad

| Bia001 a răspuns:

Da

| Snowal15lea a răspuns:

Oare atunci cand tu cazi in casa fara cineva pe acolo ce injuratura scoti?

| iuli000 explică (pentru Snowal15lea):

Spune tu primul

| Snowal15lea a răspuns (pentru iuli000):

Arhanghelii si Dumnezeii Dumnezeilor, Nu se poate spune altceva pe post la ora asta, mai sunt copii mici

| Crâstoşelul a răspuns:

Face buba.

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns:

Cred ca mi-e pofta de seminte din nou...

| iuli000 explică:

Dar daca nimeni nu este acolo de unde stisi sigur ca seaude ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru iuli000):

Pui un aparat de inregistrat sunete. Nu trebuie sa fii un geniu ca sa te gandesti la asta.

| ßσьσсєℓα a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar, cine Dumnezeu ar pune un aparat de inregistrat ca prostu' in padure? Pierzi aparatul. Exceptie doar daca ai citit intrebarea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ßσьσсєℓα):

Ma intreb daca tu te-ai uitat vreodata pe canalul National Geographic sau pe altele de felul asta.

| iuli000 explică (pentru anonim_4396):

Dar fara sa fie o fiinta sau ceva lasat de la fiinte ( doar excremente )

| iuli000 explică (pentru anonim_4396):

Nu

| iuli000 explică:

Raspunsul corect era Intrebarea ma duce cu gandul la mecanica cuantica. Presupun ca deja toata lumea de pe aici stie ce afirma aceasta: daca un 'obiect' nu este observat, acesta exista intr-o forma difuza, o unda. In momentul observarii, unda sa colapseaza, redevenind 'obiectul' initial.