| LeGeorge a întrebat:

Daca un mincinos v-ar spune ca e mincinos, l-ati crede?

17 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

N-am încredere. N-am încredere în nimeni! *se duce să trăiască în peșteră*

| Bya132 a răspuns:

Daca un mincinos mi-ar spune asta.
Si ar considera ca il credthinking
Sa isi ia gandul
Pentru ca daca ar recunoaste ca e mincinos iar trebuii sinceritate!
Si, nu cred ca ar recunoastehee hee

| Bya132 a răspuns:

De fapt, l-as crede, deoarece este mincinoslaughing

| Bastet a răspuns:

Tu stii paradoxul pisicii? eu asa sunt momentan...nu cred pe nimeni

| Vizitiul a răspuns:

Oamenii continua sa creada tot ceea ce se spune la adresa altor oameni. Orice caracteristica negativa, cum ar fi aroganta si minciuna au parte de crezare imediat. Si asta spune multe despre cel care crede fara sa cerceteze. Din moment ce un om ma minte, crezi ca va mai avea vreodata ocazia sa mi se adreseze sau voi mai pune valoare pe vorbele lui? Sigur ca nu. Ma rezum la ceea ce am constatat eu despre el, si nu la ceea ce -mi zice el. Stii tu, increderea se pierde o singura data in viata.

| Deyutza a răspuns:

Nu, deoarece e micinos, deci dupa studierea mea amanuntzita, in acest caz, mincinosul nu e mincinos, e doar un fel de mixt happy

| sceptic a răspuns:

Nu. Ca sa recunosti ca esti mincinos, totusi trebuie sa fii putin sincer.

| Loome a răspuns:

Asta-i un paradox. N? u ma pacalesti tu pe mine XD

| Gentiana a răspuns:

Practic nu.Pentru ca e mincinos, si spune ca e mincinos, de fapt nu e, pentru ca mintewinking

| Tweetymrrr a răspuns:

Ce mincions ar zice asta?raised eyebrows(Mdea. unu prea fraierwhistling)
Revenind la subicetthinking:Ala ori nu e mincinos, ori vrea sa ma fraiereasca. gentonguerostu` zice ca e prosthappy
Sa`l cred? Nici gand`oh go on.Doar ma minte, nu?rolling on the floor

| Popcorncubranza a răspuns:

Pai daca las crede ar insemna ca as crede un mincinos, daca nu las crede ar insemna ca e un tip care spune adevarul, ceea ce ar fi o minciunathinking deci... las impusca in cap sa nu mai minta

| Marynna a răspuns:

Cred ca ar fi prima data cand ar spune adevarullaughing daca as sti minciunile sale, da, l-as credelaughing

| Alexakos a răspuns:

Hmmmm... pai l-as impusca si dupa aia daca imi spune ca moare... normal ca nu-l cred. deci este mincinos

| AnemonaP a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| moonlight_4210 a răspuns:

Funny intrebarea, m-a pus pe ganduri happy Teoretic tinzi sa nu il crezi, pentru ca e mincinos, practic, poate nu tot ce zice e o minciuna si daca toata lumea spune ca e mincinos, deci este si recunoaste si el asta, eu zic ca l-as crede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de fapt las crede pentru ca el chiar daca zice ca e mincinos el chiar el da el nu stie ca e mincinos si inceaarca sa minta pe toata lumea sa creada ca el e mincinos insa toata lumea stie ca e mincinos asa ca da thinking nu stiu thinking:-s:-scrying(nu stiucrying(