| AirănMeidăn a întrebat:

Daca un sandwich nu mai are paine, mai e sandwich? Daca nu, in ce se transforma?
Argumentati!

9 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

În neființă.

| T0T a răspuns:

Nu. Depinde ce contine.

| Ashadow a răspuns:

Un sendvis fara paine se transforma in:
http://www.manager-artisti.ro/......4a740f.jpg

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atâta timp cât va conţine ketchup, pentru mine va fi mereu un sandwich.

| doreal a răspuns:

In aperitiv. De ce? Pentru ca asa vor muschii mei. Apropo, nu am muschi.

| MunteanuIoan a răspuns:

Eu cred ca s-ar transforma intr-o salata de sandwich. Adica niste felii de salam, niste varza, maioneza, ketchup, sunca.

| skinhead99 a răspuns:

In ketchup cu maioneza cu usturoi cu ceapa cu hamburger cu varza cu cartofi. Adica un mareeeeeeee ****. Peace

| TruewordxD a răspuns:

Daca cartofu ar fi o ceapa, oare ar plange si morcovu cand se intalneste cu ridichea?