| MarcAnthony a întrebat:

Daca v-ati intalni cu duhul din lampa fermecata, si v-ar putea indeplini 3 dorinte, ce i-ati cere?

Răspuns Câştigător
| gabrielle_1925 a răspuns:

1: De 3 ori mai multa iubire in inimile oamenilor pentru semenii lor.
2: Sa vindece bolile tuturor oamenilor si animalelor de pe lume.
3:Sa imi dea sanatate toata viata.

27 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fericire, sanatate si o bagheta magica. big grinwinking

| Malvina24 a răspuns:

Sa nu ma desparta nimeni de iubitul meu, sa fim sanatosi amandoi si sa ma realizez profesional.

| georgegs a răspuns:

Inca.10.dorinte.:d

| alessutz11 a răspuns:

L-as ruga sa-mi puna o vorba buna la pestisorul de aur big grin

| mihaip1 a răspuns:

Pai in primul ran i-as cere inca o lampa magica, apoi 1. 000. 000 euro...si sa scape tara asta de netrebnici...

| JustMusic a răspuns:

1 sa nu mai fie ura intre oameni

2sa dispara barfa

3 ca toate persoanele de pae pamant sa aiba parte de fericire iubire si tot ce is doresc ele

| Anna_6465 a răspuns:

1.sa devin cantareata
2.sa am noroc la scoala(cu notele)
3. o vreau pe bunica(a murit acum un an)

| Cubulets a răspuns:

1)se se faca bine tata
2)sanatate vesnica pentru toata familia mea
3)inca 1. 000. 000. 000 de dorint3

| jony a răspuns:

1.Sanatate
2. Bucurii
3. Putere

| Rukhsandra a răspuns:

Prima dorinta si ultima ar fi sa mi se implineasca toate dorintelewinking

| Horyka a răspuns:

Sanatate fata de care imi place si prietenihappy

| MarcAnthony explică:

Eu i-as cere asa: big grin

1. Sa nu ma imbolnavesc niciodata.

2. Sa devin un ambasador de succes.

3. Sa am parte de multa iubire.

| MarcAnthony explică:

laughing se pare ca cineva are o problema cu @harciog. Dude, ce ai facut?

| MarcAnthony explică:

Nikol vrea sa se marite cu mine. big grin

| Spufff :x a răspuns:

1.sa nu. mi moara parintii niciodata
2.Sa fim sanatosi toti
3.Sa ma marit cu Mutu, si sa`mi fie nas Becali laughing)

| OnutzaFluturash a răspuns:

1. Sa nu imbatranesc si sa nu mor niciodata.

2. Sa nu se mai puna absente la scoala.

3. Duhul sa ramana la mine in biblioteca, ca sa-mi mai implineasca dorinte laughing

| Byclick a răspuns:

1: O pereche role agresive.
2: O inghetata(probabil ar fi cald in desert unde asi gasi eu lampa fermecata)
3: Sa nu existe cacanari la mine in scoala(sunt boboc de liceu)

Multi ar zice ca asta ar fi o sansa care nu trebuie ratata si sa iti pui dorintele cat mai mari. Eu cred ca totul trebuie sa curga normal, nu dupa bunul plac.

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

1.sa am o cariera de succes
2.sa raman frumoasa pentru. tot restul vietii
3.sa fiu inconjurata de oameni care ma apreciaza cu adevarathappy

| Nu cOnTeAzA! a răspuns:

Hmm.sa plec cu persoana draga pe o insula, sa fie fericita si sanatoasa familia mea, rudele.si sa fiu mereu tinara si frumoasa big grinbig grinbig grin

| Miha a răspuns:

1.Sanatate
2.Sa fiu iubita lui fat-frumoslaughing
3.inca 100 de dorintebig grin

| catahardy a răspuns:

Sa-mi indeplineasca inca 5 dorintetongue glmbig grin

1.sa nu imbatranesc

2.sa am nevasta fainalaughing

3. sa fiu sanatos

| Zzzo a răspuns:

Sa mai am tot timpul o adoua dorinta laughing

| Nikol_9025 a răspuns:

1 toti oanemii sa fie sanatosi
2 sa fiu iubita de toata lumea
3 sa ma marit cu un miliardar (frumos si tanar daca se poatebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@harciog:dupa cum am mai spus:incorsetat. Orizontul pentru tine e foarte aproape.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatate, bucurii si bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatate mie si familiei mele, succes si sa treaca faza cu gripele astea(aviara, porcina)

| alina_8356 a răspuns:

1. ca imi dea mai multa incredere in mine 2. mai multa forta de a suporta criticile "persoanelor" 3. sa am o casa la curte