| bubu_7778 a întrebat:

Daca v-ati naste iar ce ati vrea sa fiti? Femeie sau barbat si de ce?

Răspuns Câştigător
tundenana
| tundenana a răspuns:

Barbat... si vad ca nu sunt singura... de ce? pentru ca daca eram barbat nu trebuia sa trec prin ce am trecut saptamana trecuta... cand am ramas insarcinata prima data m-am rugat sa fie baiat... tocmai ca sa ii fie mai usor in vita... insa fetita a fost are 3 ani si numele ei este Carla ...ma bucur ca este sanatoasa... insa mi-ar fi placut sa fie baiat ...sa nu cunoasca suferintele unei femei...

20 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Barbat. Mi-ar fi mai usor sa agat femei, cred.

lolita
| lolita a răspuns:

Tot femeie, dar as duce alta viata happy

| juniper a răspuns:

Femeie, decat sa fiu barbat si sa car "o nuca" dupa mine.

regis
| regis a răspuns:

Barbat, barbat, barbat.
Pentru ca un barbat:
- nu face o tragedie din faptul ca nu i-a observat lumea noua freza, aceasta nu costa jumatate din salariu iar pretul este bine stabilit de fiecare data
- cand primeste o prima stie ca nu are legatura cu decolteul sau, iar cand vorbeste cu cineva va fi privit in fata, nu in piept
- lenjeria intima si pantofii nu vor costa de 10 ori mai mult decat merita. Mai mult, sunt comode si poti sa te lauzi prietenilor ca i-ai cumparat mai ieftin. In plus sotia nu va face infarct cand ii spui pretul dublat, cum faci tu cand ti-l spune injumatatit. Deasemenea, nu ai nevoie de cate o pereche pentru fiecare bluza, poseta, curea, inel, nasture etc.
- in concediu isi poate cara singur bagajul si totusi va avea ce imbraca de fiecare data, fara a avea o gramada de lucruri in plus
- arata bine grizonat, tot ce e pe le are culoare, forma si consistenta naturala
- poate sta cracanat fara probleme, oriunde ar fi gaseste singur toaleta si nici macar nu trebuie sa se aseze sau sa caute alta
- poate merge la doua evenimente cu acelasi costum, iar daca un prieten are unul la fel se vor amuza in loc sa se urasca tot restul vietii
- nu trebuie sa tina cura de slabire doar pentru a ajunge la o anumita greutate si nu trebuie sa slabeasca mai mult daca este deja slab, iar prietenii nici nu observa daca s-a ingrasat sau a slabit
- poate fi bine dispus in orice perioada a lunii

...si mai sunt multe altele happy

| andi a răspuns:

Tot barbat! baietii stiu de ce!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Barbat(iar) ca sa: ma pot pi*a langa copac, sa ma de unde alege (ca femei is mai multe), sa... etc.

| alexutzu00791 a răspuns:

Ai uitat sa scrii gay

| christian a răspuns:

Tot barbat.Sunt multumit asa cum m-a lasat Dumnezeu.stie El de ce a vrut sa fiu barbattongue

| DenissaDeea a răspuns:

Tot femeie, din motivul ca imi place sa fiu rasfatata iubita respectata.

| leluc a răspuns:

Barbat. Am vazut deja cum e sa fii femeie happy

| LittleZyzy a răspuns:

Barbat, pentru ca femeile au mai mult de suferit.

| Ys a răspuns:

Eu as vrea sa fiu barbat sa vad cum este...si as stii ce le clace fetelor... iar cand ma plctisesc vreau sa fiu fata...

| pisika a răspuns:

As vrea sa vad cum e sa fii barbat.

| loredanarotariu a răspuns:

Nu poti sa te nasti iar. La ce sa iti bati capul? happy

| ramona22 a răspuns:

Pai barbat pentru ca ei nu is asa de suparacios, nu is bat capu de felul cu arata, ei si cu parul cifulit sau hainele necalcate arat sexy, dar noi nu etc

| pufy a răspuns:

Barbat ...doamne ce le-as mai "suci "capul femeilor laughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot femeie, tot asa cum sunt.Nu vreau sa schimb nimic, asa am fost creata, ma multumesc cu ce am acum si altadata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer barbat sa vad si eu cum e viata lor... ei sunt mai liberi decat femeile asa ca as vrea si eu sa experimentez astatonguetongue
big grin

| claudiarebecca a răspuns:

Da, raspunsul psiholoagei e interesant... totusi as prefera sa fiu tot femeie. mi se pare ceva deosebit. si lasand la o parte faptul ca daca as fi barbat as fi considerata un ciudat motivul principal e arta, sensibilitatea sunt ceva natural. plus ca imi place sa ma consider superwoman (frumoasa, desteapta si gospodina - totusi mai am de imbunatatit calitatea serviciilor prestate in bucatarie) si pentru ca poti sa ai copii - sa creezi, sa ii aduci pe lume, sa faci lumea mai luminoasa. pentru ca in calitate de femeie poti sa fii tot ce vrei. poti sa fii dulce, poti sa fii baietoasa etc. si pentru ca nu sunt complexata sa stau dedesubt, si daca e s-o luam pe aia dreapta - o gaina e mai apreciata un cocos.
si pentru ca ma simt atat de bine in pielea mea, ma simt bine sa fiu eu si sa fiu mai misterioasa

| mIsTeR a răspuns:

Barbat pentru ca e mai usortonguetonguetongue