| anonim_4396 a întrebat:

Daca v-ati putea reincarna in orice animal pe care l-ati alege si de ce?

Răspuns Câştigător
| oliviaaa a răspuns:

Intr-o pasare, ca sa zbor da tu? happy

| anonim_4396 explică (pentru oliviaaa):

Eu nu stiu sigur dar cared ca intr-un mamifer,... poate un delfin ca sa pot vedea adacurile oceanului happy

| oliviaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi foarte frumos. happy dar sper sa nu te ajunga braconierii happy

| anonim_4396 explică (pentru oliviaaa):

Da sau sa ajung la zoo ori si mai rau la circ sa distrez distez oamenii in speranta ca voi primi un peste ca recompensa :=(

| oliviaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

=(

| Kremlin a răspuns (pentru anonim_4396):

Delfinii nu pot înota în adâncul mării că nu este oxigen acolo.Ei sunt mamifere şi trebuie să iasă des din apă să respire...

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tânțar.
M-au enervat destul.

| DrugFree a răspuns:

Euro...Cum prind leul cum il fur.

| AikkoxD a răspuns:

De ce mi se pare întrebarea asta aşa cunoscută? thinking
Într-un peşte spadă. Ţe-aş găuri cât ai zice peşte.

| CastraveteMurat a răspuns:

Într-o muscă. Să enervez la maxim oamenii chiar dacă asta ar însemna să trăiesc maxim 2-3 ore.

| ÐÿÅ a răspuns:

L-as alege pe fuego!

| iKeel a răspuns:

Broască ţestoasă, fiindcă trăiesc enorm de mult.

| BellaKiოNana a răspuns:

Intr-o leoaica, sa fiu shefa laughing

| Klews a răspuns:

Intr-un ghepard fiindca stau in caldura, mananc carne si traiesc destul de mult, impreuna cu puisorii mei gheparduti big grin

| Omulambitious a răspuns:

Intr-un porcusor de guineea GuineeaPig :X http://www.google.ro/......tp?/imgres

| georgeggg a răspuns:

Intr-un soarece pentru ca pot intra unde vreau (chiar peste niste oameni care fac sex) big grin.

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Creeeeed ca intr-un delfin ca sa pot vedea mareatongue

| SilentByTheNight a răspuns:

Intr'un tigru pentru ca as fi foarte draguta + poti manca pe oricine rolling on the floor) devil